Astra G Sahipleri Buraya

Abi Benim Twinport motor olduğu için ses alamazsın falan dediler ona moralim bozuldu vazgeçmiştim ama alıp takıcam bi 35 40 liralık filtre yakıtı hesaplıcam denedimde beceremedim 2 3 kişi fikir verdi öyle hesaplıcam angellerin fiyatları ne kadardır 8000k xenonun fiyatı ile beraber kaç para eder hangi marka olmalı bu var birde arkadali opel amblemini yazıları falan çıkartsak bi daha nasıl yapıştırabiliriz onlarda sorun çıkarırlarmı muayenede falan birde araba yere yakın olduğu konusunda bi fikir verirseniz arabamda spor yay yok bu halde vuruyor spor yay taksak mı diye düşünüyorum ses sistemi konusundada bi fikir verirseniz çok çok sevinirim...

burak çok problemlisin he :D
Öncelikle Angeller 35o Liradan Başlıyor Şimdi Bide Audi'Lerdeki Gibi Orjinal LedLiler Var onLar 5oo Lira Tabiki...İkinci El düşünürsen Sitede Satanlarda Var 2oo e aLırsın 15o FeLan Xenon aLirsin 35o ye Biter Angel Olayı..
Ama Yok Ben Sıfır Alcam Diyosan 35o Angel !5o xenon Toplamda 5oo Lira Yapar..

Fiyatlar Tahmini Aşağı Yukarı Esner Biraz Kaliteye Göre..

Ses Sistemine Gelince Astralarda Saçlar Kalın Olduğundan İStediğin Kadar Yükle Dışarıya Fazla Ses Veremiceksin..Kendin İçin KUlağa Hoş Gelen Birşey İstiyosan Ön Kapılara 16 Lık Jbl mid Arkada 13.5 cm Jbl Mid Birde Ana Üniten SAğlam Olsun Güzel Tok ses aLirsin Anfisiz..Yok Ben Biraz Güzel Bişey İstiyorum Diyosan Bass Ağırlıklı Yani O Zamanda,
Ön Kapılara Midd Bass Arkaya Bi Woofer Bitanede Jbl 4 kanaL aNfi Olay Biter Ama Unutma Ana Üniten Sağlam Olmalı..

Filtre Olayını Dene Bi Pek Bi Kaybın Olmayacaktır..Elinde kaLırsa Filtre Ben aLırım :D

Amartisörlerine Bir Baktir Derim Patlak Vs.. Olabilir Yapmaması Lazım ÖZellikle Astra Yani KAç Kişi Biniyoruz Yaşamadım Öyle Bi Sorun..

Spor Yay Arabayi Sertleştirir Biraz Konfor Düşürtür Ama Virajlarda Esnekliğini SAğlarsın..Araba Biraz Seker Eibach'den Şaşma Derim..

Yardımcı Olduysam Ne mutlu Bana.

hava filtresi ecotek motor oldukları için fazla ses alamayabilirsin kuzenimede cumartesi günü taktırdık 120 lira falan verdik işte 2004 njoy var sıralı sistem tüp var ses çok iyi değil bendede 2001 elegance var benzinli sesi anlatamam sana başlangıçta geliyo ses direk olarak tok ve etkileyici bi ses geliyo yani bak sitede angel eye satan var ankaradan biri ben yarın birgün maaşımı aldığım zaman alıcam onları eğer sende para varsa peşin kaçırma derim pazar bölülümünde fk angel eye tavsiye ederim hemde siyah tabanlı 10 numara ;) amortisörleride ilk defa senden duyuyorum amcaoğlundada vardı sıfır almıştı onda bile sertti amortisörler bendede sert dayıoğlundakide sert ve arkası biras yüksek duruyo seninkiler ya patlak yada başka bi sorun var

merhaba bende 2000 cd hb kullanıyorum bu filtre olayı kutu içimi yoksa açık filtremi. hava alma olayından ötürü açık tamka diyenler var sizce hangisini takayım

merhaba bende 2000 cd hb kullanıyorum bu filtre olayı kutu içimi yoksa açık filtremi. hava alma olayından ötürü açık tamka diyenler var sizce hangisini takayım

açık hava filtreleri yazın arabayı çekişten düşürüyor..komple intake almanız gerekir yaz kış icin cold air intake diye bilinir fiyatları 15o-2oo arasıdır..

Geri