Astra G Sahipleri Buraya

ya bu bugu olayına delı oluyorum yaa ndn arkadaslar oluyor bu sızın astralarda da varmı? nasıl cozucezz ve bugun sıslerdekı xenonlarımaa su kactu sanırım yaa sol taraf yanmıyorrr :mad::mad:

zenon kablosundan su almıstır ıyı ızole et sılıkon sık kablo kısmına

aynen bende de var bu sorun

soyle bi problem benimki
dısarıdan veya ıcerıden hava sirkülasyonu yapıyosunya
havayı dısarıdan alacaksın içerde cevirmeyeceksin benim o klepenin motoru bozulmus hava içeride dönüyor sürekli onun için buğu yapıyor camlarım

aynısı sende olabilir kontrol ettir derim kardeşim

aynen bende de var bu sorun

soyle bi problem benimki
dısarıdan veya ıcerıden hava sirkülasyonu yapıyosunya
havayı dısarıdan alacaksın içerde cevirmeyeceksin benim o klepenin motoru bozulmus hava içeride dönüyor sürekli onun için buğu yapıyor camlarım

aynısı sende olabilir kontrol ettir derim kardeşim

o motor nerde oluyor zaten o tusa bastıgımda işigida yanmıyor sizinkide öylemı?

o motor nerde oluyor zaten o tusa bastıgımda işigida yanmıyor sizinkide öylemı?
hava sırkılasyon motoru arızalıysa hıc ugrasmayın ben ugrasdım anam agladı yaptım hallettım sımdı sırkılasyon motorunun kafasındakı dıslı cıktı galıba yenıden sokup yapcam:D

hava sırkılasyon motoru arızalıysa hıc ugrasmayın ben ugrasdım anam agladı yaptım hallettım sımdı sırkılasyon motorunun kafasındakı dıslı cıktı galıba yenıden sokup yapcam:D

abi benim kaloriferde sıcaga aldıgım zaman az üflüyo hararet 90 a geliyo suda var arabada eksik filan degil petek mi tıkalı acaba bi bilgin varmı

yaw babam klimacı zatenn yaa sıkıntı yok yaparızda o sırkulasyon ısıgı gercekten ndn yanmıyor calısmadıgı ıcınmı? :)

Geri