Astra G Sahipleri Buraya

yaw babam klimacı zatenn yaa sıkıntı yok yaparızda o sırkulasyon ısıgı gercekten ndn yanmıyor calısmadıgı ıcınmı? :)
onu bıraz zor yaparsın onun ıcındekı motora devam 12v gelıyor motoru yanmıs olabılır ve dugme ısıgı yanmıyor dıyosan ampulu patlamıs olabılır yada kılma kontrol unıtesı cengız abı soylemıstı orda bı tane dırenc var eger yanmıssa sırkılasyon görev yapmaya bılır alagırınlı ış o na motor uydurmak ıcın bız cengız abıyle neler yaptık neler cıkma yurtdısından aldırdı yıne olmadı mesela sınır bozucu ış :D

o dugmeye her basışta 12 v yonu degısıyor ters duz calısıyor her basısta öyle olunca zaten + ver - nın yönu degısıyor bu nedemek devamlı 12 v motorun ustune dura dura kapagı acan sırkılasyon motorunun bozulması demek gavur yapmıs demekkı dıyoruz ama sırkılasyon motoru sıfırını alsan bozulmuycak anlamına gelmıyor

yaw boylee seyler ufakta olsa arabadan sogutuyor benıı gercekten
sen babana söyle boşver dıycektır ugraşma ufacık pıre yorgan yaktırır derler bu da o hesap ben elektronıkcı bı buygume danıstım calısma prensıbıne baktı bana devre yaptı cengız abı mokıa bıle saırdı bu adam o devreyı nasıl yaptı dıye benden devreyı ıstıyor lar arkadaslar prfılıme yazmıslar yaptırcaklarmıs ama motorları saglamsa tabı saglam degılse bır ışe yaramaz ısınıa ısına omurlerı bıtıyor motorun:D

arkadaslar kolay gelsin astra g 2.0 dti 82 beygir aracim var motorunun kac litre yag aldigini bilen varmi acaba 5.5 litre aldigini soyleyenler var bana biraz fazla gorundu acaba dogrumudur

arkadaslar kolay gelsin astra g 2.0 dti 82 beygir aracim var motorunun kac litre yag aldigini bilen varmi acaba 5.5 litre aldigini soyleyenler var bana biraz fazla gorundu acaba dogrumudur
ne kadar yağ aldığını mutlaka bilen vardır ama ben olsam deneye deneye bulurdum.3 litre eklerim yağ çubuğunu kontrol ederim,eksikse bi yarım daha koyarım yine kontrol.giderek eklediğim miktarı azaltmak koşuluyla bi kereye mahsus olmak üzre bu yöntem iş görür.

bende ezebere bırsey soylemek ıstemedım ondan en ıyısı bılene teknık servıse konu acıp forum ustasına sormak
bu arada ıyı geceler

Geri