Astra G Sahipleri Buraya

bende opetden alıyodum gazı. burak 1.3 bende kullandım manuelde kullandım easytronic de kullandım easytronic gayet iyi benim 1.6 dan çok farkı yok gibiydi bakalım bugün yarın sonuçlandırcam 1 2 araç var aklımda beyaz 2010 51000 km de kar lastiği ve normal lastikleri var kar paleti var 39 dedi ama pazarlıkla 38 e falan düşünüyorum o aracı beyaz essentina
ben sevemedım 1,3 multıjetı 1,6multıjet olsa dızele bınerım mesela lıneadakı 1,6 multıjet motor nasıl olmaz opelde hayret edıyorum :(
essıntıal en boşu astranın barı enjoy falan bulsan guzel olur:)

2008 cosmo siyah sunroof body kit Angel xenon 60000 km 1.3cdti otomatik 38.500
2010 enjoy koyu mavi 29000 km 38.500
Birde beyaz esentia var sizce hangisi yarın gidip bakicam cosmonun konsolu piano black birde.

2008 cosmo benı cezbeder alırken satarken dolulugu aracı sattırır essıntıal hıc bakmam bıle dostum karar senın

arkadaslar araclarınızda sislerde orjınal ampulmu var xenonmu var ve nasıl görunuyorlar? ben bı xenon aldım sag gıttı gıttım degiştirdim geldım sımdıl sol yanmıyor kafayı yıycem yaa orjınalemı dönsem dıye dusunuyorum ama onlarda cok zayıf gıbı yanıyor yaa

arkadaslar araclarınızda sislerde orjınal ampulmu var xenonmu var ve nasıl görunuyorlar? ben bı xenon aldım sag gıttı gıttım degiştirdim geldım sımdıl sol yanmıyor kafayı yıycem yaa orjınalemı dönsem dıye dusunuyorum ama onlarda cok zayıf gıbı yanıyor yaa
ya tesısatında sorun var yada su alıyor ampul patlıyor ıyı ızole etmen gerek bende 3senedır var bırsey olmuyor

Burak enjoy diyorum kardesim o nasıldır esentia yi geçtim kafadan sen öyle diyorsan eğer 2010 enjoy mu 2008 cosmomu body kit ve sunroof farkıyla :)

sanıyorum aracın gl serisi. benim aracımda aynı arka kapıları açıp içten direğe bakarsan kare şeklinde bi boşluk göreceksin oraya kapı ışık swictleri takılıyor parçacılarda sıfırı 12 tl yanlız almadan önce bak tesisatın varmı yoksa boşa para verme tesisat olup olmadığınıda kapı direğinin içten döşemesini sökersen içine atmışlardır görebilirsin.
bende arka elcikleri değiştirip ışıklısını alacağım benimde ihtiyacım olacak

bilgi için teşekkür ederim bugun bakacagım evet aracım GL serisi.

cosmo kardesım ben kendı aracımı nıye sevıyorum mısal dolu olusu yuzunden aldım mesela 2 yaşı önemı yok bence cosma al full ıds şaşi sanruff super rengı beyazsa grıyse tadından yemede yanında yat :D

cosmo nun kaputu eziklikten dolayı boyalıymış o yüzden almıyorum enjoy baktım bugün iki tane 2010 model olan 38500 tl ön tampon ve sağ çamurluk boyalı ondanda vazgeçtim yeni kasanında benzin parasından tırsıyorum :) açıkcası seytan diyo git toyota al dizel yada sıfır araba al diyo :)

Geri