Astra G Sahipleri Buraya

arkadaşlar panjuriçin ben gittigidiyordan birine msj attım toplu alımda indirim yaparım dedi ama ne kadar yapıcak? :) zaten fiyatı 60 tl idi sanırım 50 ye alsak ikinci el fiyatına almıs oluruz :) varmı arkamdan gelen yoksa tek alıcam valla :)

selamlar kimse yokmu yoksa yine :d
ben burdayım ben alırım ama bu ay olmaz cepte para kalmadı arabaya benzin bile alamıyorum bidahaki ay için tamamdır bende alırım ;) hemen ilan vereyim satılık logolu orjinal elegance panjur vardır :D

hahahaha valla ben tek alayım o zaman almak isteyenlerden ses cıkmadıgına gore kimseyi beklemiyim :)şimdi yurtdışından da siparişlerimi verdim mi ohh kredi kartı sagolsun bankalar arasın dursun:)

manileri janta angellara yedik kalmadıki :D neyse sen al bakalım güzel olursa bizde alırız hiç görmedik ya :D

hahaha :) hayırlısı olsun angellara degiyor ama :)az once on tampon ve arka tampon eki sipariş verdim hayırlısıyla pztesi elime gecer bakalım nasıl olcak

dün buralardaydım dicemde yani işlerim vardı :D

bugunde ümraniyedeydim yeni geldim neye cevap vermedik onu anlamadım kaçırdım konuyu kusura bakmayın :D

panjur olayı evet alıcam varmı astra g orjinal panjur isteyen? hemen onuda satalım :D:D

Geri