Astra G Sahipleri Buraya

iyigeceler herkeze umiteb 10 plaka cok severim memleket nede olsa :D

ben izmirde sordum 300 dolar civarı falan istiyolar 400 tl nerde 60 tl nerde :)

S.a Garaj Sakinleri Ben Baya Geri kalmışım Garajdan ya Ne zamandan beri Giremiyorum :D
Şimdide Fake Blow Off Almayı Planlıyorum düşünceleriniz nelerdir nerede bulabilirim nasıldır ne kadardır çok soru sordum bu kadar yeter Deeğerli yorumlarınız için teşekkürler :)

burak fake sakın alma komik duruma dusersin,her vites attıgında aynı sesi alınca sende sıkılıp bir haftada geri cıkartırsın

bu arada sislere xenon almayı planlıyorum yaw bişiy aklımı karıştırdı kit olarak satınla ampul olarak satılan arasında ne fark var

hayırlı cumalar astra g garaj sakinleri :)

elif tuningde xenon var 129 lira sislere 6000k farlara 8000k almayı düşünüyorum markasını bilmiyorum ama sonuçta 2 yıl garantisi vardır ne diyosunuz?

ben ebayden alıcam 18$ istersen sipariş veririz beraber elemandan mesaj bekliyorum şuan

günaydın garaj..

burak;

sakin alma acaip komik bir alet..yanına otuttur birini sen vites atınca ıslık calsın o aynı olay..
elif tuningde xenon var 129 lira sislere 6000k farlara 8000k almayı düşünüyorum markasını bilmiyorum ama sonuçta 2 yıl garantisi vardır ne diyosunuz?

farlara 6ooo al sislere 8ooo al fiyat uygun garantisi varsa yeterli gerisi yalan..

bu arada sislere xenon almayı planlıyorum yaw bişiy aklımı karıştırdı kit olarak satınla ampul olarak satılan arasında ne fark var

kit alırsın uzun ömürlü kullanırsın sağlam olur daha iyi aydınlık daha güzel performans..

ampül sadece 1 aylık sonra etkisini kaybediyor..

Geri