Astra G Sahipleri Buraya

burak otomatik dizel bakıyorum j kasa dizel çok para benzinli ben almam bu saatden sonra gaz fiyatları malum uçtu h kasayıda seviyorum zaten otomatik dizel birtek o var tek seçeneğim var cosmo enjoy essentia karar veremiyorum birkaç güne sonuçlandırcam.

benim araçta 20 tl ye şehir içi 80 km bazen 90 km yol gidiyordum 17'' jant la birde :) uzun yolda çok kez denedim aracı 180 190 gidersem 290 300 km de 32 lt gaz bitiyor 130 150 arası gidersem 360 km gidiyor 110 gidersem 410 420 km gidiyordum 90 la gidersem hiç bitiremedim ama 320 km de 24 lt gaz almıştım :)

sen ne yaptın hopcam yaa senın araba yakmıyormuu öyle bır deger ben hayatımda görmedımmmm :confused:

valla her türlü denedim aracı ben hep bu şekilde çıktı farklı bi değer hiç görmedim bu zamana kadar :) verdiğim değerler uzun yolda ve aygaz euro lpg ile şehir içi 20 tl ye 80 90 km gidiyordum. normal kullanımda.

burak erkenden uyudunmu yine :)

valla her türlü denedim aracı ben hep bu şekilde çıktı farklı bi değer hiç görmedim bu zamana kadar :) verdiğim değerler uzun yolda ve aygaz euro lpg ile şehir içi 20 tl ye 80 90 km gidiyordum. normal kullanımda.

gazı nerden alıyorsun hocam sen? ben opetten alıyorum ama 70 lıraylaa 420 yapıyorsan senın araba 100 kurus yakıyor hemen hemen :) ne yaptın hocam sen yaa benımkıde 20 tl ile 83 km gıttı ama full depo ıle 300 :)

bende öyle yapıyorum samet degerler aynı :)
burak erkenden uyudunmu yine :)
abı sormaya denetleme var fabrıkada sıfır ugrasıp duruyoruz ford transıt 2013 yenı kasa clıo 4 yenı kasa masaratı yenı kasa parcalarını almış fabrıka uretmeye calısıyor deneme parcalar yapıyoruz yorgunluktan yataga dusuyorum sabah 6,30 berı ayaktayım yenı 11 de eve gırdım daha pc basına gectım sımdı :)
doblo 2012 2000km de kullandım 1,3 multı jet 3 vıtes gaz ayagımda 5bın devırde bıtıyor 90 km zor cıkıyor gıdıyor gıbı oluyor benzınlı araba gıbısı yok fıorıno aynı turşu opel 1,3 boyleseyse hayatta bınılmez ben zevk almadım lınea 2012 model kullanıyorum 1,6 multıjet araba kullandıgımı anlıyorum anca oda bıraz tatmın edıyor 1,3den cok ıyı dızel bınmedıysenız dızel almayın derım şayet 1,3 hayal kırıklıgı yaratıyor bende hayal kırıklıgına ugradım zevksız motor

Son düzenleme:
bende opetden alıyodum gazı. burak 1.3 bende kullandım manuelde kullandım easytronic de kullandım easytronic gayet iyi benim 1.6 dan çok farkı yok gibiydi bakalım bugün yarın sonuçlandırcam 1 2 araç var aklımda beyaz 2010 51000 km de kar lastiği ve normal lastikleri var kar paleti var 39 dedi ama pazarlıkla 38 e falan düşünüyorum o aracı beyaz essentina

beyler bişey sormak istiyorum sizlere,

Şimdi hani kapı açıldığında arabanın iç işıgı yanıyor ya hani, kapının açık oldugunu belirtmek için, benim arabada sadece ön kapılar açılınca o iç ışık yanıyor, Arka kapılar açıldığında yanmıyor,

Bunun orjinali mi böyle yoksa bir sorun mu var sizce?

beyler bişey sormak istiyorum sizlere,

Şimdi hani kapı açıldığında arabanın iç işıgı yanıyor ya hani, kapının açık oldugunu belirtmek için, benim arabada sadece ön kapılar açılınca o iç ışık yanıyor, Arka kapılar açıldığında yanmıyor,

Bunun orjinali mi böyle yoksa bir sorun mu var sizce?

sanıyorum aracın gl serisi. benim aracımda aynı arka kapıları açıp içten direğe bakarsan kare şeklinde bi boşluk göreceksin oraya kapı ışık swictleri takılıyor parçacılarda sıfırı 12 tl yanlız almadan önce bak tesisatın varmı yoksa boşa para verme tesisat olup olmadığınıda kapı direğinin içten döşemesini sökersen içine atmışlardır görebilirsin.
bende arka elcikleri değiştirip ışıklısını alacağım benimde ihtiyacım olacak

Geri