astra g xenon monza 10.000K almayı düşünüyorum..sizce?

bu konuyu bende çok araştırdm ama tam bir fikir alamadım açıkcası şimdi marka ve kelvin olaran en iyi olanı yolu göstericek göz yormucak ve polislerin karışmıcakları nelerdir bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse güzel olur teşekkürler...

6000k al gitsin kimse bisi demez yagmurdada fazla kesmez

5000K bulursan al bulamazsan 6000 K al... bende 8000K var ama o kadarda memnun değilim.. İlk zamanları göze hoş geliyodu ama şimdi nedense pek hoşuma gitmiyo..

ben eski arabam tipoda sislerde 8000k kullanıyodum çok memnundum hiç bi görüntü ve polis etkenide yaşamadım ama polis gördüğüm zaman kapatıyodm o ayrı :)

şimdi astrayada far sis 10000k düşünüyorum bakalım.

8bin derim hem güzel hem sorunsuz bir şekilde kullaniyorum. Buz mavisi rengi geceleri de gündüzleride farkını ortaya koyuyor.

Öceden 8K vardı, yeni aracıma 5K düşünüyorsum ama hiçbir yerde bulamadığım için 6K aldım.

Hem 8K hem 6K kullanan biri olarak görüş perf açısından kesinlikle 6K Derim, genellikle xenonlu araçlar muyneden hafifi kusur alarak geçerken ben 6K larla far kusuru olmadan geçtim

merceksiz fara xenon takılmasına karşıyım. illa da takmak istiyorsan sınır'ı geçme bence.

eskı aracımda vardı 10000k uzun yola gıttım gıtmez olaydım
kesınlıkle tavsıye etmıyorum sakın alma ;)

Kelvin yükseldikçe görüntü kalitesi düşüyor, en güzeli 4300 k veya 5000 k, marka olarak mtec tavsiye ederim.

Geri