astra gsı 156 vs civic vtec 160 mı alır drag

BEN kaçtane si ile kalktıysam her viteste eksozumla samimi olmuştu v tech ler caddedede drag dada şimdi bişi diyemem sınıf atladık

arkadaşım slm haznedarın aracı dimi güneştepe opet de tanışmışdık bende beyaz honda vardı hatırladınmı

Hatırladım şimdi. Bak sevindim Gsi'cı olduğuna.. ;)

:D:D:D:D:D:D:D:D:D

arama kanka arama..... :D:D:D:D

Hahaha:)
Öyle kanka, tokattan sonrada gırtlağa kadar üyklenip gelmişti yanlış hatırlamıyorsam..

İtina ile v-tec le yürünür....

Hali hazırda 4 tane nerden bakarsan çiğerci gsi ımız var.

ben bunları hondacıların sitesinde de söylemiştim kimse inanmamıştı
sonra osman kardeşimiz bayağı uğraştı sitede galiba
ama ortalığı ben karıştırdım :)

bence sonuna kadar GSİ ama bu kalkışı stock araçlarda görmeyi çok istiyorum

Kalkış değil rolling.

Drag olayı gereksiz..platojı ölçmüyoruz, makinaları ölçüyoruz biz.

ya abi bende astra f kasa sedan var şimdi bende mesela o en iyi torkunu 3500 devirde 148 nw tork üretiyo ya şimdi devir yükseldikçe peki bu torku koruyomu yoksa tekrar bu torkun altına düşüyomu? sormamın sebebi civic 1.6 iesler 5400 devirde 139 nw tork üretiyoki bunu ta 7500 devre kadar taşıyo arkadaşın araçtan biliyom eğer astra ürettiği torku kaybetmezse civic en iyi torkuna ulaşasaya kadar baya fark açarım ama eğer 3500 devirden sonra 148 in altına düşerse o zaman civic yağlar geçer doğru diilmi :)
ya ben şunu söyleyim düşük devirde tork üretenmi? yoksa yüksek devirde tork üretenmi? gerçi araca göre değişir tabide konu astramı? civicmi?
Başlığa cevabım ise biraz şöföre kalmış bişey gibi çünkü youtubeda bir sürü gsi vs vtec kapışması var kimisinde gsi kimisinde ise vtec kazanıyo yani aracının dilinden anlayan yağlar geçer :)

denedinizmi o arkadaşınla hiç?
bizim ecotecler aile arabası :D sfi -vtec olayına girmeyelim hiç :D:D

Geri