astra gsı 156 vs civic vtec 160 mı alır drag

o zaman sizi kızdırayım arabalarınıza lpg takın...
ama benzinliği olanlar takmasa da olur

o zaman sizi kızdırayım arabalarınıza lpg takın...
ama benzinliği olanlar takmasa da olur
Abi ne diyon sen ya ölürüm de kasırgama tüp taktırmam :D eğer olduda babam taktırdı heralde :rolleyes: evde üçüncü dünya savaşı çıkar :) şaka bi yana ama türkiye gerçeği tabi litresi 3 ytlyi geçmiş bişeyden bahsediyoruz ama aracına tutkuyla bağlanan birisi iseniz inan 5 ytlde olsa gözünüz o parayı görmez,Deniz abiyi tanıdığım kadarıyla oda DARına taktırmaz işte araba böle lanet bişey elini veriyon kolunu kurtaramıyon öğrenci olmama rağmen babamın araca lpg taktırmasına hayatta izin vermem nedeni basit aracın gerçekten hastasıyım aç gezerim ama onu doyurmayı unutmam şölemi desek yoksa babalık duygusumu desek işte oğlun aç gezerken sen karnını şişirerek gezmeye benzer :D

denedinizmi o arkadaşınla hiç?
bizim ecotecler aile arabası :D sfi -vtec olayına girmeyelim hiç :D:D
yok abi ya sen beni yanlış anlamışsın sfi,vtec,gti,... gibi araçlara lafımız yok arkadaşta sadece 1.6 ies var onun makina ta 7000-7500 redline giriyo bizimki 6000-6500 redline giriyo mesela ben diyorumki 3500 devirde ürettiği torku devir yükseldikçe kaybediyomu yoksa koruyomu benim için bu önemli tekrar diyim abi biz hangi araca kafa tutcağımızı bilirim :) ayıp ettin bak olmadı,sfimış veya vtec veya vti gibi araçlara hürmetimiz sonsuzdur canım :D

Harun lpg olayını astra f GSİ için söyledi....
sedana 1.6 ya değil;)....

:D:D
taktırılır lpg 1.6 ecotece canavar gibi de 10000 lik arabaya 1500-2000 masraf da yapmak çok oluyo :D
burakcım ben 1.6ies le yürüdünmü nasıl durum diye sordum
yoksa ben de biliyorum sfi görünce durup cephe alarak selamlamak gerektiğini :D:D:D

zaten 1.6 ya allahın emri lpg
Gsi için i düşünürüm 10dak. falan

neyse vti'da neymiş... :D

1988 lerde üretilen c20xe motorun ürettiği tork u daha2007 lerde 2000 cc olarak üretemeyen araçlar olduğunu hatırlatırım ve honda d,kiz aynasında demeye devam ediyorum

:D:D
taktırılır lpg 1.6 ecotece canavar gibi de 10000 lik arabaya 1500-2000 masraf da yapmak çok oluyo :D
burakcım ben 1.6ies le yürüdünmü nasıl durum diye sordum
yoksa ben de biliyorum sfi görünce durup cephe alarak selamlamak gerektiğini :D:D:D
Abi aralıkta ehliyeti alıyım sonra ya şimdi dertsiz başımı derde almıyım ama orta devirlerde fark açarım ama alt ve üst devirlerde heralde burnunu gösterir heralde bazen turluyoz ışıklarda falan sıkıştırınca ii topluyo en azından benimkinden seri kalktığı kesin ama benim canavarda kalktıktan sonra hünerini sergiler tahminim çünkü motor devrini aldımı iesden daha deli omuzladı aşina ama işte dediğim gibi 3500 devirden sonra ürettiği 148 nw torku eğer 5000-6000e kadar taşırsa üst devirdede burnunu gösterceğini sanmıyom çünkü iesler 5400 devirde 139 nw üretiyo beni korkutan bu bilmem anlatabildimmi

ya arkadaşlar benim araç 220 ye yapışıyo daha gitmiyo niye bilgisi olan varmı

Geri