astra gsı 156 vs civic vtec 160 mı alır drag

vallahi birşey desem sfi kullanmayan konuşmasın bu gecer su gecer falam ilk önce sfi gaz basarken korkuyorsun gecende vallahi 195 gördüm ama yol bitti daha araba 6 bin devride düşünün birde o devri 7200 cıkacak o zaman herhal 220 falan diyecekti kesin makina ondan dolayı yok vtec yok 106 falan hikaye yani forza SFİ :)

6000 d/d 'de 195 km/h kötü bence sfi için :confused:

bi elden gecir bence aracı bi yerde mutlaka bi yanlış olmalı ;)

şimdi akılım karıştı acil servise o zaman hemen bakıtrıp dyno sokmam lazım arabayı bakalım orada ne verecek bakalım 1. vitesde 80 diyor makina 2. vitesde 130 diyor 3 yapıyorsun 175 4 te tam gazlayamadım 195 gördüm ama bir daha deneyip buraya videoların koyayım ona göre servise direk gidecem o zaman dedigin gibi bir problem olabilir arabada ama 5 tane servis gezdim en sonunda düzgün bir usta buldum bana sensör dediler arabanın benzin filtresi tıkanmış meyersem 5 tane usta taktı bilgisayara ama 5. usta anca sorun bulabildi yoksa yalçın abinin yolunun tutacaktım buarada yalçın abinin yardımların içn teşşekür ederim ama dedigin gibi bir baktırmak lazım ustaya :(

benim makinanın aynısı sanki yoksa benim gsi ooo....otobanda 230 gördüm zorlanmadan biraz kalabalıktı yol daha fazla basmadım devride vardı ama

şimdi akılım karıştı acil servise o zaman hemen bakıtrıp dyno sokmam lazım arabayı bakalım orada ne verecek bakalım 1. vitesde 80 diyor makina 2. vitesde 130 diyor 3 yapıyorsun 175 4 te tam gazlayamadım 195 gördüm ama bir daha deneyip buraya videoların koyayım ona göre servise direk gidecem o zaman dedigin gibi bir problem olabilir arabada ama 5 tane servis gezdim en sonunda düzgün bir usta buldum bana sensör dediler arabanın benzin filtresi tıkanmış meyersem 5 tane usta taktı bilgisayara ama 5. usta anca sorun bulabildi yoksa yalçın abinin yolunun tutacaktım buarada yalçın abinin yardımların içn teşşekür ederim ama dedigin gibi bir baktırmak lazım ustaya :(

eğer bahsettğin gibiyse mükemmel... ;)
senin arac orj değilmiydi chipli miydi nası oluyo 7,200 ceviriyo???
benim sfi iyi yürüyo sanırdım(komple egzoz Remus + chip) 2.vites 110-115 3. 160 4. 205 ... di vites/hız oranı(n.ş.a.'da) DÜZ YOLDA ama sen maşallah mükemmel ötesi yani aracın yada bi YANLIŞLIK var ;)
ben 5. vites 6,000 rpm de 195 km/h die o yorumu yazdım ;)

http://www.youtube.com/watch?v=tHoQnvYhLeM bir de bu video izleyin isterseniz bakalım ne yapıyor 4. vitesde makina bende ona göre gidecem servise ;)

sen bakma elin Alman'ına kim bilir neler var kaputun altında :eek: baksana 8,000 rpm ceviriyo :eek: maşallah...
ÖLÇÜ olamaz yani bu video ;)

o zaman şöyle diyelim fıratcım benim araba chipli bir ikincisi kısa sansuzman var yani araba 7,200 ceviriyor o zaman benim makina iyi demek ki benim makinada başka birşey yok benim dedigim hız 4.vites 195 km 6000 d/d de yapıyor bu hızı daha 5 var tabi ki 5. vites daha yükselemedim yani ;) nasip olursa cekecem video foto ne varsa ;)FORZA SFİ

bu arada bu hız düz yolda oldu unutmayalım icim ferahladı vallahi o zaman makinanın maşallahı var demek ki yani benim makina birazcık oynanmış o kadar bu arada eksoz var tabi ki bendeki remus dtm ;)

o zaman şöyle diyelim fıratcım benim araba chipli bir ikincisi kısa sansuzman var yani araba 7,200 ceviriyor o zaman benim makina iyi demek ki benim makinada başka birşey yok benim dedigim hız 4.vites 195 km 6000 d/d de yapıyor bu hızı daha 5 var tabi ki 5. vites daha yükselemedim yani ;) nasip olursa cekecem video foto ne varsa ;)FORZA SFİ
o senin dediğin hızı kadranda yapıyor reel hız değil eğer şanzumanın kısaysa.

Geri