astra gsı 156 vs civic vtec 160 mı alır drag

herkes aynı gorusu savunsa forum olurmu ki
şöyle diyelim buradafırat arkadaşımızın youtube videoları var orada bir izle istersen anlarsın vtec mi yoksa sfi ona göre karar ver isterser ;)

ben bu tip karşılaştırmaların yersiz olduguna ınanıyorum. cunku verilen cevaplar yanlı. nasılki burda vtec cevabını veren olmuyorsa, hondanın fan sitesindede kimseden gsi cevabı alınmayacaktır.
2 markanın aracına da sahıp olan ben;
en guzel cevabı ben veriyorum şimdiiii

106 gti alır :)

en baştan bi daha incele bakalım Honda için hangi Opel'ciler birbiriyle tartışmış :rolleyes: burası Honda sitesi değil opelim.net ;) ki Hondacıların sitelerini de cok iyi biliyoruzZz.

evet konu dağılmasın dıye baslıga cevap verdım. yoksa mıllet lastıge janta gırmış. sen bunu okudunmu

arada sırada oluyo bu tür sapmalar sen takılma böyle şeylere :o

vtec vti diyenler dogru demiş zaten. benim goruşumde o dogrultuda. ya diğerleri :D

heeeh bak şimdi kolundaki Honda dövmesi göründü :rock

herkes aynı gorusu savunsa forum olurmu ki?

karar ver ama artık??? :help:

herkes aynı gorusu savunsa forum olurmu ki
şöyle diyelim buradafırat arkadaşımızın youtube videoları var orada bir izle istersen anlarsın vtec mi yoksa sfi ona göre karar ver isterser ;)

yok yok Turgay'cim kesinlikle fitek!!! :)

herkes aynı gorusu savunsa forum olurmu ki?
Walla abi görüşüne saygı duyuyorum ama şunuda sölemeden geçemem
vtec krankı deli gibi çeviriyorsa sfi da krankı çiğner abicim :) tamam vteclere saygımız sonsuz 1.6 araç 160 ama o araçlardada tork yok malesef benim sedanla hemen hemen aynı torku üretiyo :( yani bunuda sölemeden geçemem kusura kalma abiki burda bahsi geçen SFİ gsilerki net bilgiye sahip diilim ama 190-200 arası bişey olması lazım:D

arkadaşın birisi 106 gtı demiş 106 nın şahini geçtiği gibi bende 106 yı geçiyorum iki gün önce yolda rasladım çocuk beni görünce gaza asıldı zavallı çok üzüldü sonra :) bu arada aracım yalçın abide yarın sabah teslim etcek ufaktan bakım yapıldı yalçın abi sağolsun

arkadaşın birisi 106 gtı demiş 106 nın şahini geçtiği gibi bende 106 yı geçiyorum iki gün önce yolda rasladım çocuk beni görünce gaza asıldı zavallı çok üzüldü sonra :) bu arada aracım yalçın abide yarın sabah teslim etcek ufaktan bakım yapıldı yalçın abi sağolsun
:kop: osman ayıp sana 106 ıle beraber gazlıyor musun hıc yakıstıramadım :rolleyes:

Geri