Astra GSI & Passat 1.8T

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan JOCCO
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

???

• Astra GSI (sfi)

Oy: 124 67.8%
  • Passat 1.8T

Oy: 59 32.2%

• Kullanılan toplam oy
    183
Golf GTI sahibi olarak söylüyorumki Passat 1.8T ve Golf 4 1.8T'leri alıyorum.Astra GSI'da benim arabamdan aşağı kalır bi araba değil,hatta iyi durumda olanlarıda beni alıyor :) forever Astra GSI

normal durumda gsi ın rahat alması lazım ama eğer olurda passat çiplenirse :D turbolarda % 25 civar alıyolar o zaman işler değişir
stock -- gsi
çipli versiyonlar -- passat

baştan sona okursanız teknik bilgilerde var
böyle bi denemenin sonucuda var;)

passatta arabamı canımmmmmmmm;)

Abi 1.8 turbo olduğu için toparlaması daha kolay olur diye düşünüyorum gerci kasa ağır ama gsı yı biraz zorlar gibi benim astra f im var passatla kıyaslamam bile onu bile ama gercekçi düşünürsek kafa kafaya mücadele gibi hissediyorum

ikisininde orjinal fabrika teknik verileri şöyle..

PASSAT 1.8T
max güç: 150hp
max tork: 210Nm
0-100km hızlanma: 8,70 sn
max hız: 223 km/h

ASTRA GSI 2.0i SFI
max güç: 150hp
max tork: 196Nm
0-100km hızlanma: 8,00 sn
max hız: 220 km/h

katılıyorum BATTAL, gsi yerine gt daha düzgün bi karşılaştırma olurdu ama anketteki arabalar denendiği için böyle bi başlık açmış arkadaş.. Ama denemeden yorum yapmak çok sağlıklı olmuyor, zira gsi 180'e kadar 2 boy fark atıyor passat'a.. Bu da passat için çok iyi bi sonuç bence..

samet 7 sayfa var beeaaa :S

yorum yazma o zaman:D

0 dan 180 e denmiş passat rahat alır, sonucta arada tork farkıda var.passatın küçümsenmesime sasıyorum dogrusu.hepimiz opelciyiz ama passatın gidişatı fena 223 falan hikaye arkadasım 250 gördü tekirdag yolunda

Geri