Astra GSI & Passat 1.8T

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan JOCCO
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

???

• Astra GSI (sfi)

Oy: 124 67.8%
  • Passat 1.8T

Oy: 59 32.2%

• Kullanılan toplam oy
    183
Allah aşkına passatla, gsi'yi deneyinde bi sonucunu yazın bakalım hangisi geçecek.passatı çok övmüşünüz, o kadar övgüyü hakedecek seriliği yok ki.. o kasa ile turbosu zaten birbirini dengeliyor. Geriye 2 litrelik Astra kalıyor. kesinlikle Forever Astra sfi

:alkis::alkis::alkis:
katılıyorum

arkadaslar passatlarda audı motoru vardır bu 1
turbolusu 3.vıteste bıle sarar manyak kalkar,ama esp yoksa çakılıp kalıyo sarmaktan bu 2
bızde 1.8 passat var o bıle lpgyle 220 225 goruyo 1.8 t varın sız dusunun bızım aracın 0-100 10 sn ye lpg lı agırlıgı 1350 kg. ve 125 bg

turbolu passatlar kadranı meğilli yolda 260ı son gorur,otoyolda 250 cevırıyo,chıplı bı 1.8 t passat 170 bg verır tekerde, buda sfı ın harıtadan sılınmesı demek

arabalar iki senedir kalkamamış ağır kalmışlar.zaten boşverin basmaya gerek yok,çok yakar arabalar:)benzin yine 3.00 tl oldu zaten:D

tabikide passat alır sormanıza bile gerek yok ... bıde passat agır oldgu için ilk başta yavaş kalkar ama sonra 2. ve 3 . vitese gelınce ortalıgın .......
bende passat 1.8 t var daha bu zamana kadar benı totaklayanı gormedım hep boy boy tokatladım onemlı olan viteslere gecışlerini duzgun yapmak ve vites gecişlerınde devırı iyi ayarlamak sonra gerısını turboya bırakacaksınnn :D:D:D:D

sen diyorsun ya passat için 3. vites astranın 3. vitesini biliyormusun peki !!!

Geri