Astra GSI SFI,Golf Mk3 GTI,Peugeot 206 GTI

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan freegane
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Astra GSI(SFI)mı,Golf Mk3 GTI'mı,Peugeot 206 GTI'mı?

• Kullanılan toplam oy
    67
  • Anket kapatılmış .
homdaboom dııl de hondaboom yazıca cıkan vıdeolar REZALET osman:confused: bızım konustuklarımızla alakası yok :(
ayrıca yazılan yorumlar ve senın verdıgın cvplarda cok hos :( denememıze yada vıdeo yapmamıza gerek kalmamıs,cok cıddı fıkır ayrılıklarımız var :( neyse ıı bak kendıne... :( :( :(
o cevaplar bana ayit değil benim kayınbiraderim koydu videoları ve cevapları o yazıyo anlıyacağın videolar gırgır yapmak için ama üzüldüm biz dost kazanmaya çalıştıkça birşeyler buna engel oluyor sen bilirsin fıratçım eminim beni tanısaydın böyle düşünmezdin ama karar senin kendine iyi bak :confused:

Yanliz Birde Gani Benim Kankam Onu Geçicek Gsi Benim Kalkicak Arkadaşlar

tamam şu gti ı gececek bi sfi bulalım
korkmayın yauu
calibrayı ben hallederim:D

stok gsi m ile std hedersli golflerle 206 larla hatta rc ile bile denemiştim defalarca sonuç belli tüm yeşilköyde bilir daha fazlasına gerekde yok astra gsi sıra dışı bi makinedir makine sağlıklı ise yürüyenide yürür tabiiki herşey plotajda bundanda bahsetmek lazım bu çok önemli arabayı tanımak nerde ne tepki veriyor bilmek + avantajdır saygılar

stok gsi m ile std hedersli golflerle 206 larla hatta rc ile bile denemiştim defalarca sonuç belli tüm yeşilköyde bilir daha fazlasına gerekde yok astra gsi sıra dışı bi makinedir makine sağlıklı ise yürüyenide yürür tabiiki herşey plotajda bundanda bahsetmek lazım bu çok önemli arabayı tanımak nerde ne tepki veriyor bilmek + avantajdır saygılar

katılıyorum

yaklaşık 10 gün sonra yine Ankara'dayım,şu deneme işini yapalım :D Serdar yalnız benim arabaya bişeyler oldu kanka,yarın gelirim yanına.Makina durdu:cry: Sivas'ta bi deneme yaptım 0-100 hızlanması 9 saniye,2'de 110 yapan alet 100'e düştü. 0-200'ü hiç sorma...Ateşlemede ve baskı balatamda sorun var galiba :(

yaklaşık 10 gün sonra yine Ankara'dayım,şu deneme işini yapalım :D Serdar yalnız benim arabaya bişeyler oldu kanka,yarın gelirim yanına.Makina durdu:cry: Sivas'ta bi deneme yaptım 0-100 hızlanması 9 saniye,2'de 110 yapan alet 100'e düştü. 0-200'ü hiç sorma...Ateşlemede ve baskı balatamda sorun var galiba :(

yürümüyordu artık buda bahanenmi oldu kaorktun gsı dan değilmi

Geri