Astra H 60.000 bakım hakkında bilgi istiyorum

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan manisa45
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

manisa45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanegitim.com
Arkadaşlar haftasonu Astra H arabamı 60.000 bakım yaptıracağım. Yakın zamanda yaptıran varsa konu hakkında bilgi istiyorum. Ne kadar tutar, neler değişir. Saygılar.

1.3 cdti bende gireceğim bakıma.
Yağ, yağ filtresi
hava, polen filtresi
mazot filtresi

değişcem sadece. 200-250tl civarı tutacaktır, mobil1 0-40 ile

Balata isteyebilir, benimki 75.000 i görecek gibi.

1.3 cdti bende gireceğim bakıma.
Yağ, yağ filtresi
hava, polen filtresi
mazot filtresi

değişcem sadece. 200-250tl civarı tutacaktır, mobil1 0-40 ile

Balata isteyebilir, benimki 75.000 i görecek gibi.
bu fiyat orjinal parçalar ve işçilik ilemi. yağ en ucuz 85 tl benim bulduğum

yağı mobil 0/40 new life kullandım( 85 tl ye almıştım yine aynı)memnunum 10000 km yi geçti ses biraz artmaya başladı tabi havalarda soğudu bununda etkisi var. diğer parçaları servisten bakacağım indirim yapıyorlar bana. totalde 300 civarı hallederim diye düşünüyorum

Ağır bakımı var mı acaba onu merak ettim. Ben yetkili servise taksitle yaptırırım artık. Geçen ay bitmişti 45.000 :) Neyse sağlık olsun. Dışarıda güvenecek ustamız yok. Malzemeye de güvenemiyor insan.

60 000 de v kayışı sanırım değişmesi gerekiyor diye biliyiroum

aksesuar(v) kayışı değişiyor onun dışında zincirli olduğu için 100 bin yada 120 binde zincir değişiyordu diye aklımda kalmış

Arkadaşlar Manisa Çözel 565 TL. 3 yaşa özel %20 indirim ve yağ indirimi ile 420+17 atık gideri: 437 TL fiyat verdi. İzmir Mercanlar 650 TL fiyat verdi. Çözel yaklaşık 20 dakika anlatım yaptı ve epey ilgiliydi. Bundan sonra Çözüm.

Bu ara V kayışı fren hidroliği değişecekmiş. Ayrıca diğer bakımları yapılacakmış.

Geri