Astra H 60.000 bakım hakkında bilgi istiyorum

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan manisa45
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bu ara V kayışı fren hidroliği değişecekmiş. Ayrıca diğer bakımları yapılacakmış.

fren hidroliği komple değişiyorsa iyi üstüne ekleme yapıp değiştirdik demesinler buna dikkat edin

ben servise sordum 630 tl dediler.
V kayışı değişecek dediler. Oysaki öyle belli periyotta değişmez. kontrol edilir sorunluysa değiştirilir. Ben dışardan Mobil1 esp 0w40 aldım 4 lt 90 tl, diğer tüm gerekli malzemeleride parçacımdan aldım tüm masraflarım 260 tl tuttu. kayıı ve fren hidroliğini kontrol ettik sorun yok değiştirmedik.

hidroliğin komple değişmesine dikkat edeceğim. ben yinede serviste yaptırmak istiyorum. en azından heryeri profesyonel kontrol edilmiş oluyor.

ben servise sordum 630 tl dediler.
V kayışı değişecek dediler. Oysaki öyle belli periyotta değişmez. kontrol edilir sorunluysa değiştirilir. Ben dışardan Mobil1 esp 0w40 aldım 4 lt 90 tl, diğer tüm gerekli malzemeleride parçacımdan aldım tüm masraflarım 260 tl tuttu. kayıı ve fren hidroliğini kontrol ettik sorun yok değiştirmedik.

fren hidroliğini belirli periyotlarda değiştirmek faydalıdır zamanlar havadaki nemi kapar

Şu an Çözel Opel'deyim arkadaşlar. Gayet ilgili bir servis. Memnun kaldım. Araba şu an bakımda. 450 TL civarı 60.000 bakım yapacaklar. Mazot katkısı hediye. Arabayı ilk ön muayenede devirdaim pompasında sorun var gibi görüldü. Bakalım sorunluyda o da değişecek.

Arkadaşlar 60.000 bakı artı devirdaim pompası hepsi 800 tl axess 3 taksit.

Araba yağ gibi oldu. Hafiflemiş resmen. Hemen 4,8 lt düştü okula gidiş gelişim. Normalde 5,0 dan aşağı inmezdi.

Geri