astra h arka sise arkadaş geldi:D

şevko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka sisin tek yanması içime sinmedi ona bi arkadaş yaptım :D
önce aşağıdaki gibi bi kablonun ucuna stobun soketine girecek şekilde bi aparat yaptım zira sağ stopta orj soketinde sis farı girişi boştu sonra o kabloyu sol stoptaki sis farı kablosuna kablo soyucu ile soyup lehimledim

yaptığım soketin görünüşü aşağıdaki gibi oldu

en son topladıktan sonra ikisi birden yanmaya başladı

elektrikçiye gitmeye gerek yok gördüğünüz gibi eliniz yatkınsa biraz evde rahatlıkla yapabilirsiniz
tabiiki trafikte olur olmaz arka sisleri yakıp arkadakinin gözünü çıkarmamaya da dikkat edelim;)

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende yaptırmıştım. Gerçekten görüntü tamamlanıyor. Zaten anlamıyorum. Stopun içinde ampul bile var ama bitane kablo çekmemişler.

BULMACA01

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar siteye yeni üye olmamla birlikte opel aracımıda yeni aldım aracın üstündeki orjinal bertone jantlarım ve lastiklerim satılık lastiklerim sıfırdır daha bıyıkları üstünde ilgilenen arkadaşlar varsa görüşebiliriz

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
eline sağlık

şevko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler

trafiği ters akan ülkelerde acaba durum nasıl çok merak ettim onlarda da soğ yanmıyo olabilir

BeRkay_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Usta eline sağlık gzl olmuş. bnmde yaptırmaya çok niyetim war bn sürekli açık gezerm zaten teki yanmıo kötü 1 grntü oluo ama bnm elim yatkın deil bozarım die korkuorm 1 elektrikçiye gitsm kolayca yapılabilick 1 işlem ozmn.

BeRkay_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok yok resmde belki karışır ama burda bn 1 abimzde gerçeğini gördüğümden özellikle akşamları çok hoş 1 görntü oluo karışmıo yani sisin yeri ayrı stobun ayrı

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Frene bastığın sadece camdaki fren labmasından belli olucak. Aslında biraz sakat bi durum.. Belli bi mesafeyle sizi takip eden araç sizin devamlı frene bastığınızı zannedecek..