Astra H Component Tavsiyesi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan sinarit
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
cumartesi bahçelievlerdeki extreme sounda gittim ve sierra marka amfi, sub ve mid taktırdım, 500 tl ye maloldu ama düşündüğümden çok daha güzel oldu...

özhan abi bu işin en iyilerindendir extreme giderek en iyisini yapmışsın.

cumartesi bahçelievlerdeki extreme sounda gittim ve sierra marka amfi, sub ve mid taktırdım, 500 tl ye maloldu ama düşündüğümden çok daha güzel oldu...

Merhaba bende 2007 astra hb cdti icin amfi, sub ve mid taktirmak istiyorum ama daha once taktiran ve performansini test etmis kimse bulamamistim, sanirim Mustafa bey taktirmis extreme e, Mustafa bey mumkunse takilan urunlerin detaylarini ogrenebilirmiyim? Sierra marka amfi nin modeli ve sub + mid modelleri? Birde 500 TL degecek bir kalite artisi oldu mu acaba (bass-tiz kalite olarak soruyorum alcak seste) Simdiden tesekkurler...

mid takımları orjinal teybe bağlandığı sürece hz farklılıkları oldğundan orjinal hoporlorlara kıyasla daha böyle bas sesi vermeden tiz çalarlar. amplisiz kullancaksanız 1 takım mid yerine 1 takım yuwarlak hoporlor alırsanız daha iyi verim alabilirsiniz hertz dsk yerine dcx alabilirdiniz

dostlar teşekkür ederim, kusura bakmayın ne zamandır giremedim ve cevap yazamadım...
yusuf bey özel mesajınızıda yanıtladım, bence sende benim gibi yaptırırsan bir tek problemin olacak, o da bagaj, benim arabam sedan, bagajın yarısı öldü ki, seninki hb hepsi ölür :)

Geri