Astra H-Gk 3608 Prof Gece Çekimleriyle :)

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi buraya on numara olmuş , süper olmuş çok hoş gibi bi ton iltifat dolu güzel söz yazılacağını bildiğim için bunları söylemeye iyi anlamda gerek görmeyerek güle güle sağlıkla mutlulukla huzurla binmenizi temenni ediyorum :D

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nıye hep aynı yerden cekıyon berkay arada pozısyon degıstır :p kazasız belasız

BeRkay_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nabalım be yasin bizim fotolar klasik senin gibi yolda giderken çeken yok hehe ya fazla vaktimiz yoktu mekan bulamadık bide düzgün bu kadar oldu walla =)

FireStarteR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel çekimler..allah kaza bela vermesin..
silivride sislere ceza yazıyorlarmış falan öyle diyolardı.. silivri bu ara tehlikeliymişş..:D

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel çekimler..allah kaza bela vermesin..
silivride sislere ceza yazıyorlarmış falan öyle diyolardı.. silivri bu ara tehlikeliymişş..:D
valla ben sıslerımı sılvrıde yakmayalı 5 ay oldu berkayın masallhı var adam 7 /24 acık gezıyo polıslerımı bagladı naptı anamadım

BeRkay_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben sıslerımı sılvrıde yakmayalı 5 ay oldu berkayın masallhı var adam 7 /24 acık gezıyo polıslerımı bagladı naptı anamadım

hehe bnmkiler sönmez :D çevirmiyen kalmadı ama filmlerden vs yemiyen1 ben warım silivri çok tehlikeli tanıdığınız yoksa hiç zıplamayın derim :D geçen gün b.çekmecede ters yönden yedim ilk defa çok kötü 1 duyguymuş :D

Sana hiç yazdılarmı yasin silivride çok kötü oldu öyle tesisat açıp sis açıp gezdirmiyolar şahin doğan hepsini temizlediler piyasadan hehe:)

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hehe bnmkiler sönmez :D çevirmiyen kalmadı ama filmlerden vs yemiyen1 ben warım silivri çok tehlikeli tanıdığınız yoksa hiç zıplamayın derim :D geçen gün b.çekmecede ters yönden yedim ilk defa çok kötü 1 duyguymuş :D

Sana hiç yazdılarmı yasin silivride çok kötü oldu öyle tesisat açıp sis açıp gezdirmiyolar şahin doğan hepsini temizlediler piyasadan hehe:)
allha sukur her cevırdıklerınde bı sekılde kurtardımda en son bı gece yarım sat tutular olıurdu olmazdı falan fılmden kurtarsam sıs acık tı dıyo ondan kurtarsam xenon far var dıyo nese sora bıraktılar o gun bugundur kullanmıyorum sıslerı :)