astra h gtc 1.6 turbo AYARLANABİLİR BEYİN

musty01gtc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar kolay gelsin aracım astra h 1.6 turbo 180hp 2008 model aracıma ayarlanabilir beyin arıyorum bu konu hakkında bilgisi olan özelden veya buraya cevap olarak yazabilirse cok sevinirim .

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Astra turbo için plug and play standalone var mı? Harness ve Astra birleşiminde çok sabırlı olmak lazım veya çok iyi birini bulmak lazım. Zor çalıştırılır bence

Z20LEH

Vmax Performance
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bildiğim kadari ile plug&play yok, zaten kullandiği beyin yüksek güçler için yeterli bir beyin.

musty01gtc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazılmla ilgili problemlerim var abi onun için ayarlanabilir beyin lazım herkes te opel in beynine giremiyor kolyca beyin ayarlarına girebilmek için lazım

musty01gtc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi opel lerin beynine giremiyoruz her makineyle beyin ayarlarına kolay ulasabilmek için ayarlanabilir beyin lazım bana

Z20LEH

Vmax Performance
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Özel mesajına cevap attım mustafa. Dediğim gibi standart beyin ile 400 500 hplere kadar problemsiz alınabiliyor. Fakat yinede standalone beyin düşünürsen al tak şeklinde malesef standalone bulunmuyor. Kişisel tavsiyem standalone beyin kullanmayi düşünüyorsan motec kullanman. Eğer elektronik gaz kelebeği ile kullanmak istiyorsan Vipec standalone kullanabilirsin.

musty01gtc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
özelden devam edelim abicim seninle saol ilgin için. diger abilerin arkadasların da bu konuda bilgisi varsa paylaşırsa sevinirim teşekkürler .