Astra h Hoparlör yardımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar astra h aracımın ön ve arka kapılardaki hoparlörlerini orjinalliğini bozmadan değiştirmek istiyorum. Anfi düşünmüyorum.
Daha iyi bir ses için hangi marka ve model tavsiye edersiniz.
Teşekkürler.

2249_1.JPG
09f4_1.JPG
bende senin gibi yaptirmak istiyorum uzun arastirmalarim sonucu tavsiyeleride göz önünde bulundurarak bu hoparlörlere karar verdim alpine marka..spg13c2 arkalar 13 cm.spg17cs önler 16,5 cm.tesadüf eseri yasadigim yerde mediamarkta gördüm iki takimin fiyati 150 euro bugun yarin alacagim ama ne zaman takarim bilmiyorum fiyat konusunuda bilmiyorum belki Türkiyede daha uygun bulunabilir eger ögrenirsen banada haber ver ama bunlarin iyi kaliteli sesleri var canli olarak dinledim, anfili, anfisiz, sub lu, subsuz, tam bir saat test ettim cok kulagi dolduran uyumlu bir sesi var benim cok hosuma gitti tavsiye ediyorum.ama anfili olarak tek kelimeyle harika diyebilirim..galiba ben anfide taktiririm..

Son düzenleme:
orjinal hoparlörleri amfısız takacagın hoparlörden daha iyidir illaki değiştireceksen kompenent koy kapılara vede amfi ile besleyeceksen.....

amfi takılınca ana ünitede (cd30mp3) amfi çıkışı olmadığı için deck çeviricide takılacak ve seste kayıplar yaşanacaktır..saygılar

bende corsa c de kapılara ve arakaya iyi kolon çok araştırdım fakat araştırmalarım sonucunda teybin çıkışları iyi olmadığı için ne kadar iyi kolon takarsam takayım iyi ses alamayacağımı gördüm.

Aracın orjinal cd çaları cd30 mp3 dech çevirici ile boshmaan 4 kanallı bir amfi bağladım arkaya mdf üzerine 1 çift oval FLI marka kolon bağladım 1 tanede pioneer 30 cm bas kutuda bağladım şu an ses beklediğimdende çokta iyi. Ön kapılardaki orjinal kolonları ellemedim teyp ile besliyorum.

Bütçe konusunda sıkıntı yoksa ön ve arkaya kompenant 1 bas ve 5 yada 4 kanallı bir amfi ile mükemmel ses alırsınız.

bence infinity kappa seriside düşünülebilir rms gücü baya iyi kappa serisinde ben şahsen onu düşünüyorum yaydan sonra.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri