Astra h Hoparlör yardımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
benim arabada önde arkakalarda 16cm lik jbl gto component takım var orjinal yerlerine koydurdum eski kolonların yerine yani orjinalliği bozulmasın diye..

birde anfi takdım güzel oldu tek sıkıntı cd30 teypde anfi çıkışı olmadığı için sonradan yapılıyor buda gain ayarlarını çok açarsanız arakdan inceden bir hışırtı sesi yapıyor ama gain ayarlarını kaparsanız o ses gelmiyor o zamanda çok fazla bir verim alamıyorsunuz anfiden

amfisiz comp. takmanın bi mantığı yok. verdiğiniz paraya yazık olur.

hemen hemen sorduğum herkes alpine diyor herhalde alıcam ama model öneren varmı !!

alpine iyidir ama çok pahalıdır zaten o fiyata çıkıyorsanız alpineden başka bir şey alamassınız çünkü en üst fiyattaki kolonlar alpine ler spe spx serisi componentleri 130 eurodan başlar 300 euro ya kadar yolu var

iki çift alsan en kötüsü gene 250 euroya denk gelir.. o kadar fiyata çıkabiliyorsanız zaten alpine tek geçin derim..

Foruma bakarsanız ikinci el bölümünde C20XE nickli arkadaşımız alpine setini ikinci el olarak satmakta bikaç parçası mevcut yardımcı olur belki size...
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=40064 linki bu...

hemen hemen sorduğum herkes alpine diyor herhalde alıcam ama model öneren varmı !!
yukarda fotolarini verdigim alpine leri aldim ben galiba haftaya falan takarim ilk etapta sadece anfiziz olarak dinleyecegim iki ay sonra Türkiyeye geldigimde anfi de taktiracagim bakalim nasil olacak bende arastirmalarim sonucu bu modele karar verdim..

tşk bilgi için

arkadaşlar anfisiz component bir şeye benzemez anfi şart yoksa inanın o kadar masrafa girmeyin paranıza yazık ben paranızı düşünüyorum component takım alıyorsanız anfi şart..

yani çok basit nedeni ni anlatıyım güç dengesi yani componentlarınızdan anfiyle %100 verim almak varken orjinal teybin çıkışıyla ancak %20 alırsınız.. %80 ini hiç bir zaman kullanamazsınız..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri