Astra h Hoparlör yardımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
evet teypciye sordum anfisiz kesinlikle alma dedi anfide alıcam ama tam netleşirse. ayrıca deck çevirici ile kayıp olur deniyor. Ben astra g aracımda car500 e takmıştım hiç de farkına varmadım seste kayıp veya parazit deck cıhazının kalite farkı varmı !

bu kulak ve doyum meselesidir sizi fazlasyıla doyuran bir ses aslında mevcut sisteminizin yarı performansı olabilir çeviricilerde illa kayıp olucak ama anfisiz kullanımdanda on kat iyidir vızırtıya gelince pek kaliteyle alakası yok o işin dediğim gibi ayar meselesi aldığınız anfide gain ayarlarını kısarsanız yada yapdığınız yerdeki şahıs kısabilir hışırtı falan duymassınız ama verimde çok fazla düşer.. gerçi bazılarına o verim bile yeterli geliyor..

ama gain ayarlarını açarsanız o hışırtıyı duyucaksınızdır.o hışırtıyı 3 tesisatçıya götürdüm 3 üde teyp den dediler teybin orjinal anfi çıkışı olmadığı için yapar dediler varsa anfinin ayarlarına dokunmadan ben keserim diyen ben arabamı ona götürürüm.

o cızırtıyı makul ölçülerde kesmenin en güzel yolu kicker ın ve bazı yeni nesil anfilerin müzik çalınca teyp açılınca devreye girenleri var otomatik sese duyarlı onlardan almak müzik çaldımı anfi devreye giriceği için hışırtıyı minumumda hissedersiniz.. yada dediğim gibi gain ayarlarını kısarsınız hışırtı falan kalmaz..

jbl iyidir kaliteli bir marka fiyatı gayet makul doyurucu bir ses alırsınız iyi bir anfi ile ama alpine le kıyaslanmaz..
yani alpine i bir köşeye koyun müzik sistemlerinde hiç bir markaylada kıyaslamanın anlamı yok...

her şey kalitesine ve fiyatına göre armutlarla elmaları aynı sepete koymayın..

param olsa alpine alırdım ama alpine çok pahalı o yüzden jbl aldım gayetde memnunum..

arkadaşlar peki bu X PROGRAM X-SB62 16CM COMPONENT nasıldır acaba 100 w rms 400 w peak power var baya güçlü gibi duruyor bi fikri olan varmı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri