Astra h için dvd-navigasyon

super duruyo ıkısıde gercekten arabanın govdesıyle cok guzel bı uyum ıcınde olmus.

Bilginiz olsun diye diyorum komplesi 350$ a gelio :) ama elden gidip pazarlıkla alırsanız:) kısmetse gelince foto sunu çeker koyarım:)

bugüne kadarkiarabalara taktığımız ekranlar ı 300 $ a aldık yılda 3 kere gidiliyo bakalım bizimkilerin çin e gitmesine az kaldı kısmetse gelicek:)

Bu aleti toplu sipariş etsek mail yoluyla pazarlık yapsak olmaz mı acaba? :D
Benim gibi bu aleti isteyen kaç kişi var? Toplu getirtebilecek biri var mı? Bu adamların mail adresi nedir, en azından bir yazışayım bakalım ne diyecekler.

Bu aleti toplu sipariş etsek mail yoluyla pazarlık yapsak olmaz mı acaba? :D
Benim gibi bu aleti isteyen kaç kişi var? Toplu getirtebilecek biri var mı? Bu adamların mail adresi nedir, en azından bir yazışayım bakalım ne diyecekler.

alibaba ya da madeinchina sitelerinden yazışabilirsiniz ben timelesslong diye bir şirket var onunla görüşüyorum. tek tek alınanlar sample grubuna giriyor
50 adet alışta 5 100 adet alışta da 10 dolar indirm yapıyorlarçinliler işte:kop:

alibaba ya da madeinchina sitelerinden yazışabilirsiniz ben timelesslong diye bir şirket var onunla görüşüyorum. tek tek alınanlar sample grubuna giriyor
50 adet alışta 5 100 adet alışta da 10 dolar indirm yapıyorlarçinliler işte:kop:

Aman ne çok indirim yapıyorlarmış, heyecanlandım :kop: Ne biçim satış politikası bu yaw :hıh:

Bilgi için teşekkürler

Aman ne çok indirim yapıyorlarmış, heyecanlandım :kop: Ne biçim satış politikası bu yaw :hıh:

Bilgi için teşekkürler
önemli değil :kop:

Geri