astra h kullananlar yorum bekliyorum.

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan muzo64
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
seat leon, seat ibiza, vw jetta...

atmosferik ile turbo beslemeyi karşılaştırmak biraz yanlış. bu çok tartışıldı zaten forumda. çok iddaalı olmamak gerek yoksa şimdi siz benzinli astra dediniz birisi opc ile kapınızı çalar, anahtarına var mısın der :kop:

bu arada onceki aracınızın yerden yukseklıgı ne durumda bılemıyorum ama benım bu araçta en hoşuma gıden şeylerden bırısı de yukseklıgıdır.sımdıye kadar yavas veya hızlı gırdıgım hıcbır kasiste en ufak bır sıkıntı yasamadım arac kesınlıkle altını surtmedı ve vurmadı.bır de kaldırım kenarlarına park ettıgınızde aracta kac kısı olursa olsun kapılarınız rahatça açılıp kapanıyor herhangi bir sürtmeyle karsı karsıya kalmıyorsunuz.önceden golf 4 kullandıgımdan dolayı boyle durumlardan sıkayetcıydım cunku.paylasıyım dedım yıne sızınle sevgıler,saygılar

benim 2. h kasam. İlki benzinli otomatikti. 5 sene kullandım. şimdiki dizel otomatik. 8 aydır kulşlanıyorum 13000 km deyim. tavsiye ederim.

seat leon, seat ibiza, vw jetta...

atmosferik ile turbo beslemeyi karşılaştırmak biraz yanlış. bu çok tartışıldı zaten forumda. çok iddaalı olmamak gerek yoksa şimdi siz benzinli astra dediniz birisi opc ile kapınızı çalar, anahtarına var mısın der :kop:

opc sahıbı zaten öle bı ıse kalkısmaz gereksız olur :maden: bu arada 1.2 tsı degılde 1.4 tsı onlar cunku bende daha önce leon vardı oda 1.4 tsı dı arkadasımdada jetta var oda 1.4 tsı hatta golf olan arkadasım var oda 1.4 tsı ben hıc duymadım 1.2 tsı varsada bılmıyorum

neyse 1,2tsi öğrenmiş oldunuz ;) almanya'da polo'lardada var aynı motordan.

tskrler ögrettınız ıcın :D ögrenmıs olduk hıc görmedım ben

ben lpg li kullandım ateşleme bobini haricinde bi sıkıntı yaşamadım. bi dönem direksiyon kutusu ile ilgili sıkıntı vardı çözüldümü bilmiyorum ama başka bir kronik sorununu bilmiyorum. yükseklik ve yol tutuş konusunda arkadaşlara katılıyor fakat benzinli motorun performansından açıkçası pek memnun değildim. özellikle düşük devirlerde çok cansız. g ve h ikisinin de hb ini kullandım. ve şu anda kullandığım g kasanın canlı motoru resmen beni şok etti. sanırım kasa ağırlıklarından kaynaklı. ağırlıkları bunda önemli etken olabilir. yani açıkçası yeni aracınızda daha konfor ve güvenlik yaşarken daha düşük bir performansla karşı karşıya kalacaksınız.

Geri