astra h kullananlar yorum bekliyorum.

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan muzo64
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Kıronık sorun olarak şu an korna çalışmıyo oda benı sınır edıyo.

o sorun bende de var. arasıra korna sessizleşiyor, küsüyor heralde bana :)) gerçi ALLAH nazardan saklasın 1 haftadır tık demeden çalışıyor.

ben de 20 gün önce aldım Astar H 2010 model 20bin km de 1.3 cdti. karadenizde 1000m rakımlı bir yaylada kullanıyorum. 10 gündür sabahları -4derece de tek basışta çalışıyor araç. elektronik aksamların hepsi tıkır tıkır işliyor. şu an yerde 10cm kalınlığında buz var. bence astra H ler sıkıntılı değil , kullanıcı ile alakalı bir durum. benim tavsiyem çok km yapmamış, kesinlikle yetkili serviste tam ekspertizden geçmiş araç alın. hatta aracı ekspertize götürünce sizden sıfır alıcam, takas yapıcaz falan deyin, o zmaan aracı iğneden ipliğe araştırıyorlar.

kesınlıkle astra h dıyorum.ıkı yıldır kullanıyorum.hıc bır sorun yok ve cok saglam araba.lpg lı

efsana g kornasıda cok güzel :)

korna çok sinir bozuyo başka çok eğlenceli bir araba

bu korna sorunun basit ve ücretsiz bi çözümü var sorun sebebi CIM denen bir modul bu modul direksiyon üzerindeki plastiklerin atına bulunuo ve opelın yaptıgı ıyıleştirme çalışmaları var herhangı bır yetkılıs ervise gidiyorsunuz ve aracınızdakı problemı soyluyorsunuz sizin şase veya motor nonuzu yazdıgında bu parçaya takılacak olan ücretsiz bi parçanın iş emri resepsiyonistin bilgisayarında gözüküo kelepçe gibi bir parça takılıo ve seytan kulagına kursun 1 seneyı geckın suredır korna problemım yok.

astra h lpg de sorunludur konusuna gelince o öyle değil bazı ustalar astra h a lpg takmak konusunda sorunludur denebilir. aracm 2004 z16xep h kasa ve lpg de 75.000 km yol yaptım. her zman söylenen bir laf var ve cok dogru lpg ustada biter yanına da uygun ve güzel bi lpg kiti tuzu biberi olur :)

astra g ve h karşılaştırmasınıa gelince de astra h a bindiğinizde azda olsa g kasaya göre agır hısstrcek ama konfor konusunda en ufak sıkıntınız olmaz emn olun ... saygılar ( biraz uzun oldu kusura bakmayın :) )

Son düzenleme:
siz zaten opel kullanıyorsunuz eminim şimdiki aracınız içinde bir ton yorum söylenmiştir ama söylenenlerin boş olduğunu görmüş oluyorsunuz ;) kedi - ciğer ilişkisi özellikle toyotacılar açısından :D adamları çıldırttım resmen :D

Geri