Astra h kutu içi performans filtre

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
OPEL ASTRA G-H 1.4-1.6-1.8-2.0-1.3CDT KUTU ?Ç? PERFORMANS F?LTRE - ?lan ve al??veri?te ilk adres sahibinden.com'da - 140464983

KN 33-2213 OPEL ZAFIRA-ASTRA H- G 2.2 2000-2011 Kutu ?çi Filtre - ?lan ve al??veri?te ilk adres sahibinden.com'da - 130825813

Açık kit takamıyorum, peder arada bi biniyo arabaya ondada biyeri değişmiş görünce fln çıldırıyo :) 2008 de vectra b2 ye takmıştım açık filtre, hoşuna gitmedi ama bi süre kaldı filtre, sonra o söktürdü ben taktım o söktürdü ben taktım sonra söktürdü takmadım 1 hafta sonra flnda pert oldu ztn, astrayada açık taktım denemek için söktüm ama takarsam sıkıntı :) kutu içi ile aracı azcık rahatlatıp hemde azcıkta olsa sesi değişir dedim belki :) kutu içinde simotamı yoksa kn mi daha iyi ? kutu içi filtrede çoğu kişi boruları genişletmek müdahale yapılması gerektiğini söylemiş ne yapmam lzm tam olarak ?

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Ses değişmez bilginize. K&n de eskiden temizleme kiti ile birlikte satılan paketler uyguna geliyordu. Artık yoksa birde kit alacaksınız.

Lysha

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de vectra'ya düşünüyorum ama arıza yakar mı acaba

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Yakmaz, bakımını doğru yapamazsan (az yada çok yağ) debimetren bozulur.

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kutu içi bi işe yaramıyomuş vazgeçtim :) en güzeli açık filtre hem ses hem performans açısından, tek eksisi yazın sıcak çekmesi

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne takarsan tak beni geçemeyeceksin. O yüzden, KAFANA TAKMA :D
Haklsın abi 115 hp bi 95 hp yi geçemedi :) yakacam arabayı :) :) Sen chip yap abi de bi beni o zaman geç sıkıntı yok :) yeterki chipi yap ve geç :)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kutu içi bi işe yaramıyomuş vazgeçtim :) en güzeli açık filtre hem ses hem performans açısından, tek eksisi yazın sıcak çekmesi

Açık filtre performansı düşürür diye forumda en az 20 gönderim vardır. Yaz veya kış farketmez kaputun altı hep sıcaktır ve yanma kalitesini düşürür. Kutu içi filtre açıktan çok daha mantıklıdır, önemli olan zaten hava akışındaki engelleri azaltmak.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Kutu için green filitre kullanıyorum, ses de yok herhangi bir sıkıntı da. Normal suyla yıkayıp temizliyorum, takalı yedi sene oldu halen yeni gibi, alırken en az 100.000 km gider demişlerdi bu durumda 40.000 km si daha var demektir :D

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Kutu için green filitre kullanıyorum, ses de yok herhangi bir sıkıntı da. Normal suyla yıkayıp temizliyorum, takalı yedi sene oldu halen yeni gibi, alırken en az 100.000 km gider demişlerdi bu durumda 40.000 km si daha var demektir :D

Yıkadıktan sonra özel yağı ile yağlayıp koyman gerekmiyor mu? Çoğu marka öyle. O yağ tozu tutuyor.