k&n kutu içi filtre işe yarar mı ????

tozluyurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

UuR__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle Bende Öğrenmek İsterm Benım aracımda 1.4 Okan Bey Yakıt Tüketiminiz Nasıl Şu An ?

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende alıcam açık hava filtremi satabilirsem :) açık hava filtresi kadar olmasada elbetki işe yarar..

tozluyurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sizin ki nasıl benım suan 2200 km oldu ama uzun yola cıkmak lazım suan 7.8 gosterıyo o da sehır ıcı kullanıorm devamlı bı bursadan ıstanbula gıttım geldım o kadar

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaklasik 13- 15 yildir aldigim arabalara ilk bakiminda direk taktirdim K&N kutu ici filtreyi yakit olarak etkilemiyor hatta su anki dizelimdede var ilk taktirdigimda hafif bir performan farkliligi hissettim hatta 3 ay kadar önceydi temizlemek icin cikartip eski kirli hava filtresini taktim temizleyip kurutup takana kadar acelemde yoktu 2 hafta gecti K&N i takinca yine o performans yükselisini hissettim ama insan alisiyor simdi sanki pek fark yok gibi geliyor ..
kisaca uzun yillardir kullanan birisi olarak yakit ayni performans da birazcik diyelim.
en iyisi temizleme ilaci var acip bakiyorsun cok kirlenmisse yikiyor kurutuyor takiyorsun.
ses olarakta acik hava filtreleri gibi gürültüsüde yok.

Son düzenleme:

the_boss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teknik servis bölümünde hava filitreleri ile ilgili çoook detaylı bir yazı mevcut

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
ben aldım bakalım bugün kargocular evi bualamışlar her zaman mal getirdikleri yeri yarın tekrardan gelicek hemen servise gidip taktırcam araç garantide diye:D