Astra H Mercekli far uygulaması

Bu fiyata gerçek hella mercekli far tekli fiyatı olmasın? eğer çiftli varsa hemen alırım nerden bakmam gerekiyor link yada adres varmı verebileceğiniz? hatta bir telefon numarası?

http://www.otostart.com/index.php?o...L-KOMPLE-FAR-SOL--XENON-1EL008700311-HELLA-44

Çifti 740 tl ve kargo onlara ait.

Ürün orjinal Hella.Ben burdan alıp yaptım. İsterseniz sizede yardımcı olurum. Yalnız bunlara ek olarak hella gen4 tip balast ( orjinal astra h cosmo'larda kullanılan balastlar) orjinal hella ateşleyiciler ( duy), ve de D2S ampül almanız gerekli. Far yıkama olayına gelincede alternatif yollar var .Fazla maliyet olmadan yapılabiliyor.

15062011671.jpg

15062011672.jpg

20062011686.jpg

15062011676.jpg

20062011814.jpg

20062011817.jpg

fotoları çekerken araba biraz tozluydu kusura bakmazsınız artık :D

Erim sen bu linkteki ürünlerimi aldın? Çin malı falan olmasın yaw?
Resimlerdeki araç seninse çok güzel olmuş maşallah.
1-tamponu sökmeden montajı olmuyormu?
2-diğer aldığın iiave aparatlarla kaça mal oldu toplam?
3- sellektör yapınca kısa mercek uzuna dönüyor değilmi?(bi-xenon yani)
4-gece yol aydınlatması olumlu olumsuz ne kadar farketti?

Erim sen bu linkteki ürünlerimi aldın? Çin malı falan olmasın yaw?
Resimlerdeki araç seninse çok güzel olmuş maşallah.
1-tamponu sökmeden montajı olmuyormu?
2-diğer aldığın iiave aparatlarla kaça mal oldu toplam?
3- sellektör yapınca kısa mercek uzuna dönüyor değilmi?(bi-xenon yani)
4-gece yol aydınlatması olumlu olumsuz ne kadar farketti?

abi araç benim.Çin malı olur mu bea :D, HELLA orjinal astra cosmo farı. Made in Germany. Farlar ve sistem tamamiyle orjinal.

1. Olmaz.
2.uygun fiyata aldım ben 300 lira.(çıkma)
3.Farlar bi-xenon . Uzun yakınca mercek perdeyi kaldırır uzuna geçer. ve yandaki yardımcı uzunlarda yanar.
4.Yani aydınlatmaya değinmeye gerek yok. halojenden baya üstün.

Arkadaşlar 2011 model astra H aracıma mercekli far uygulaması yaptırma düşüncesindeyim. Uydurma bişey olsun istemiyorum, servisler orjinalini 2000 TL civarında takıyorlar. şöyle bir yer buldum düşüncelerinizi merak ediyorum;
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...far-uygulamasi-bi-xenon-mercek-59798258/detay

İlanda;

FARLARIN FİYATI NE KADAR? BİZ FAR SATMIYORUZ ARACIN ORJİNAL FARLARINA Bİ XENON MERCEK YAPIYORUZ...

Buna göre, mercekli far almak lazım diye düşünüyorum. Yanlış mıyım bilemiyorum. Eğer ki mercek uygulamasını kendileri yapacaklarsa sağlıklı olmadığını duymuştum. Karar sizin. :)

abi araç benim.Çin malı olur mu bea :D, HELLA orjinal astra cosmo farı. Made in Germany. Farlar ve sistem tamamiyle orjinal.

1. Olmaz.
3.Farlar bi-xenon . Uzun yakınca mercek perdeyi kaldırır uzuna geçer. ve yandaki yardımcı uzunlarda yanar.
Çıkmanın dezavantajı çizik, çatlak falan olma ihtimali olması. İçindeki mercekte falan bir sorun olmaz heralde.
Sen bunu aracın beynine tanıttınmı? birde öyle bir terane var. tech2 ile bixenon olduğunu tanıtmak gerekiyomuş!!!

İbo hızır gibi yetiştin he yine :D
Bunların üçününde aralaarındaki fiyat uçurumu nedendir acaba?

bilmiyorum abi ya.. beyinli falanmı almak lazım yoksa çakma xenon kit bunlara oluyormu?

patriot kardeşim yardımcı ol.. :dil:

1. Olmaz.

sadece aparatlar mı 300 yoksa çıkma farlar mı 300 :D

Geri