Astra H Mercekli far uygulaması

Çıkmanın dezavantajı çizik, çatlak falan olma ihtimali olması. İçindeki mercekte falan bir sorun olmaz heralde.
Sen bunu aracın beynine tanıttınmı? birde öyle bir terane var. tech2 ile bixenon olduğunu tanıtmak gerekiyomuş!!!

bilmiyorum abi ya.. beyinli falanmı almak lazım yoksa çakma xenon kit bunlara oluyormu?

patriot kardeşim yardımcı ol.. :dil:

sadece aparatlar mı 300 yoksa çıkma farlar mı 300 :D

Arkadaşlar tam maliyeti yazıyım. Ben farları sıfır aldım. Bence çıkma far alınmaz çizik çürük olma ihtimal çok yüksek.Balastları çıkma alabilirsiniz arıza ihtimali çok çok düşük. Balastların Sıfırı zaten bulursanız uçuk fiyat.

Size olacak maliyeti yazıyım:

Farlar (sıfır) : 750 TL
Balast-Ateşleyici (Çıkma) : 200- 300 arası
Philips D2S AMPÜL ( Sıfır) : 220 TL
Tech2 Montaj 80 TL.

Tech 2 ile tabiki tanıtıldı. Tanıtmadan zaten farlar yanmıyor .Tech2'de halojen far yerine bi-xenon seçilip onaylanacak.

farları 2.el alabilirsin ama bence salim abi restorasyon kitiyle sıfır hale getirilir.. ha kırık yoksa tabiki.. ayakları falan sağlam olacak..

bilmiyorum abi ya.. beyinli falanmı almak lazım yoksa çakma xenon kit bunlara oluyormu?

Balastlar hella gen4. Orjinalinde kullanılan balastlar bunlardır. Piyasadaki h7 xenon kitleri takmaya çalışırsanız farın içinde kesip biçme yapmanız gerekir. H7 kit uydurmaya çalışırsanız aydınlatmanızda ona göre olur. Yani düşer.

http://urun.gittigidiyor.com/garaj/hella-d2s-gen4-cikma-xenon-kit-30491015#aciklama

Arkadaşlar tam maliyeti yazıyım. Ben farları sıfır aldım. Bence çıkma far alınmaz çizik çürük olma ihtimal çok yüksek.Balastları çıkma alabilirsiniz arıza ihtimali çok çok düşük. Balastların Sıfırı zaten bulursanız uçuk fiyat.

Size olacak maliyeti yazıyım:

Farlar (sıfır) : 750 TL
Balast-Ateşleyici (Çıkma) : 200- 300 arası
Philips D2S AMPÜL ( Sıfır) : 220 TL
Tech2 Montaj 80 TL.

Tech 2 ile tabiki tanıtıldı. Tanıtmadan zaten farlar yanmıyor .Tech2'de halojen far yerine bi-xenon seçilip onaylanacak.

Senin araba kaç model? Yaw senin orjinal+çıkmalarla beraber zaten 1300 TL yi bulduk yine :P hani 770 e bitiriyoduk :(

İbo çakmasını istemiyorum, biz nasıl arkamızdan o şekilde gelenlere sövüyosak, başkalarınında bize sövmesini istemeyiz ;)

Senin araba kaç model? Yaw senin orjinal+çıkmalarla beraber zaten 1300 TL yi bulduk yine :P hani 770 e bitiriyoduk :(

2010 model.

Ben nisanda yaptım . Bu projeyi.

Ben yaparken euro kuru düşüktü.

Farları otostart nisan kampanyası ile 588 TL 'ye aldım. Çok iyi bir fiyata denk geldi. Ama şu an 750 tl maalsef.

Hella gen 4 balast-ateşleyici+ philips d2s 4300 k ampül Orjinal çıkma parçalar 200 TL'ye aldım. Bu da çok iyi fiyattı :D. şimdi baktım şanslısınız aldığım kişi hala satıyor bence kaçırmayın..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...il-arazi-araci-hella-xenon-d2s-58128616/detay

Set halinde 200 tl.

Ama ampüller 2. el olması biraz sıkıntı. Kullanılmış olduğu için ömrü kısalmış oluyor. Ben değiştireceğim sıfır ampül almayı düşünüyorum.

Tech 2 montaj: 80 tl

Bana toplam maliyeti 868 tl.

Size olacak maliyetide hesaplarsak 750 +200+80 = 1030 TL.

Evrim verdiğin linkte opele uygundur yazmıyorki? sıfır ampül fiyatı neymiş biliyomusun? ateşleyicide kullanıldığı için ömür sorunu olmasın?

Evrim verdiğin linkte opele uygundur yazmıyorki? sıfır ampül fiyatı neymiş biliyomusun? ateşleyicide kullanıldığı için ömür sorunu olmasın?

Yazmasada bizim astra h'larda kullanılan balast tipi Hella gen4'tür. Orda yazılı araç modelleride fabrika çıkışlı hella gen 4 kullanıyor. Kalitesini anlamışsındır. :) Balast ve ateşleyicilerin ömrü çok uzundur ve arıza ihtimali çok düşük

Satıcıyı bir ara istersen. Güvenilir ve çok bilgili birisi . O da beni doğrulayacaktır.

Yazmasada bizim astra h'larda kullanılan balast tipi Hella gen4'tür. Orda yazılı araç modelleride fabrika çıkışlı hella gen 4 kullanıyor. Kalitesini anlamışsındır. :) Balast ve ateşleyicilerin ömrü çok uzundur ve arıza ihtimali çok düşük

Satıcıyı bir ara istersen. Güvenilir ve çok bilgili birisi . O da beni doğrulayacaktır.

Yarın arayayım konuşayım. yavaş yavaş toplayalım malzemeleri :) sen montajı nerde yaptırdın? tamponu sökmeleri beni huylandırdı, düzgün monte edemezlerse tamponda sırıtır :D

Yarın arayayım konuşayım. yavaş yavaş toplayalım malzemeleri :) sen montajı nerde yaptırdın? tamponu sökmeleri beni huylandırdı, düzgün monte edemezlerse tamponda sırıtır :D

ben Eskişehirde yetkili serviste yaptırdım. Garantiyi bozdurtmadan. Tampon mecbur sökülecek. Mercek ampülü değiştirilirken bile tampon sökülmesi gerek. ( Ola ki patlarsa) .:(

Düzgün monte ederler. O kadar zor birşey değil. Servistekiler halledebilir. Temiz bir işçilik gerekiyor.

Geri