ASTRA H Piyano Siyahı Ayna Kapakları

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan hvp66
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
daha bugun mumlu cila attırdım ayna kapaklarına nası parlıyorlar belli değil: )))

bence yakışmış,güle güle kullan..

Renk olarak yakışmış yanlız araçla bütünlük içinde olmasını gözönüne alırsan jantlarınıda siyah renk seçebilirdin.Daha değişik bir hava katar aracına siyah jantlar.

güzel olmuş bence..
uygulamayı nasıl yaptınız? detaylı olarak anlatırsanız sevinirim.. tabi ki bide detaylı olarak maliyetleri rica edeyim..

cok tesekkur ederim arkadaslar bütün beyenileriniz ve fikirleriniz için, hepsini ayrı ayrı düşüncem. orjinal kapakları söktüm duruyorlar; 2 tane orjinal astarlı kapak aldım sanırım 60ytl tuttu snra 40ytlde boyattırdım 100ytl gibi bir maliyete hallettim. montajı çok basit oldugu için kendiniz bile yapabilirsiniz ama orjinal serviste yapmanızı tavsiye ederim ilk olarak görmeniz için kapağın tırnaklarını kırarsanız bütün emeğe yazık olur.

bence uymamıs krom cok hos gıder hem arabnın uzerındede kramı anımsatan bı cok yer var uyum daha guzel olur...

serviste orjinal krom kapak avr denedik cok kotu durdu cunku ayna kapagı butun aynayı kaplamadıgı içim emanet durdu biras eger butun aynayı kaplasa bencede hoş dururdu ama yarısı krom altı siyah sırıttı bütün cam A sütunu ve tavanda sunroof siyah oldugundan uyumlu olduğunu düşünüyorum.

Ekli dosyalar

• tekirdağ 029.webp
    tekirdağ 029.webp
    37.1 KB · Görüntüleme: 48
hayırlı olsun kardeşim güzel olmuş..Gri renkteki arabaya krom aksesuarlar takmak çok basitleştiriyo arabayı bence..sırf krom diye yakısmayan bişeyi takmak olmaz..sana tavsiyem ön panjuru irmscher yap o da siyah oluca ıcın ayna kapaklarınla uyum saglar..farların siyah, panjur siyah, cam tavan var..bunları hepsi çok daha şık bir görümüm sağlicak..Krom tercih etmemekle dogru olanı yapmıssın bence

Geri