ASTRA H Piyano Siyahı Ayna Kapakları

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan hvp66
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bütün siyah plastik aksamları piano black renge bolatırsanız çok daha hoş olur kanaatindeyim...

tavsiyeleriniz için çok tesekkurler arkadaslar; öncelikle irmscher panjura bakcam ama ön taraftaki krom hoşuma gidiyor sisleride opc tampondaki gibi krom yapsam sanki çok güzel bi görüntü yakalıycakmışım gibi geliyor ama bir türlü bunu nası yapcağımı bulamadım, ön panjuru değişip logo iptali yapınca arkadakinide sökmek lasım söküncede arka çok cıplak kalıyor gibi geliyor. aslında ön panjur için
VAUXHELL KROM ÖN PANJUR :
http://cgi.ebay.co.uk/vauxhall-astr...40:1318&_trksid=p3286.c0.m14#ebayphotohosting

düşündüm arka ambleminide alırım diye kararsız kaldım.

plastik aksamlar konusundada piyano lakesi olayını yapcam içerdeki kapı kolu tutma yeleri sökülebiliyor götürüp boyatmayı dusunuyorum gercekten hoş olcakmış gibi geliyor.

selam.. başka boyama yaptıınz mı acaba? ayrıca bence aynalar güzel olmuş, şimşek griye de gider mi acaba:D

selam.. başka boyama yaptıınz mı acaba? ayrıca bence aynalar güzel olmuş, şimşek griye de gider mi acaba:D

şimşek griyede gider bence ama camlarda film olmasıda önemli görüntü bütünlüğü için, camalrda film yoksa parlak carbon fiber kaplama boyadan daha koyu renklerde güzel durcagı kaanatimdeyim.

camlarimda film var benim de hosuma gitti de fikriniz alayim dedim.. jantlari da siyahli dusunuyorum.. daha bi butun olur gibime geliyor.. ama jantlara daha var, yaza dogru insallah..

siyah jant iddialı bi seçim: ))) benim almak istedim bi model vardı porsche ve seatta var. seat.com.tr den girip leonun aksesuarlar bolumunden bakarsan eger orda 5 kollu bi jant war 18" ona bakmanı tavsiye ederim o modelin astrayı bambaska gostercenden en ufak bi kuşkum yok ve bulunabilcek bi model. ve aracınızla uyumlu bi rengi war hafif koyu bi gri.

original_p2_1_r7.webp original_p2_1_r6.webp

bunlardan bahsediyorsunuz sanirim.. 5 kollu model bunlar vardi yablis gormediysem.. ben aslinda off set mi ne diyolar yanlis biliyor da olabilirim. boyle jant kollari birazcik icerden baslayan modelleri seviyorum

-------> ufak bir arastirma yaptim offset degeri falan filan deniliyor.. ama tam anlatmak istedigim jant soyle:
475158_30_full.webp

hani bi yuz dolar girmese de biraz kalin olsun o araligi:D:D:D

Geri