Astra H Silkeleme Sorunu

AstramH2010

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkese selamlar, Astra H 2010 1.6 brnzin/lpg yarı otomatik bir aracım var. 2 gündür aracı sabah ilk çalıştırdığım da ileri/geri gittiğim araç kendini atar silkeliyor. 3 5 dakika bindikten sonra vites geçişlerinde silkeleme çok azalıyor. Ama araç zor hızlanıyor. Son 2 haftadır araçta performans eksikliği var diye benzinde kullanıyordum. Sorun ne olabilir?

Tekrardan herkese selamlar. Sorunum baskı balatadan kaynaklanıyormuş. Debriyaj seti ve bilyesi değişti. Fiyat 13.000 ₺ tuttu. Bilgilendirme olması açısından yazdım.

• Beğen
Tepkiler: cenk artem
Arkadaşlar herkese selamlar, Astra H 2010 1.6 brnzin/lpg yarı otomatik bir aracım var. 2 gündür aracı sabah ilk çalıştırdığım da ileri/geri gittiğim araç kendini atar silkeliyor. 3 5 dakika bindikten sonra vites geçişlerinde silkeleme çok azalıyor. Ama araç zor hızlanıyor. Son 2 haftadır araçta performans eksikliği var diye benzinde kullanıyordum. Sorun ne olabilir?
şefim herhangi bir arıza kodu vermişmiydi ve ya motor ışığı yakmışmıydı

geçmiş olsun. zor hızlanmadan zaten baskının bittiği anlaşılıyor. ama 13000 bin ₺ biraz fazla geldi.

Geri