Astra HB Classic III Essentia 1.3 CDTi Dizel (90 HP)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Ada01
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Ada01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra HB Classic III Essentia 1.3 CDTi Dizel (90 HP) sıfırını almayı düşünüyorum. Şuan liste fiyatı 35.950 görünüyor. Bu araçların olumlu veyahut olumsuz yanları nelerdir? Alırsam sorun yaşar mıyım? Bilgisi ve tecrübesi olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

Gayet güzel ben yılbaşından 1 hafta önce aldım çok memnunum bendeki de enjoy modeli...ama essentia için fiyat biraz yüksek gibi geldi...

Konuyu yanlış yere açmışsınız.Birde Öncelikle Üye Arşivinize kendinizi tanıtmanız gerekir.

Memnun kalırsınız.

arkadasım essentia alma enjoy al

essentianın kapı kolları ayna arkaları plastik ve sis farı yok... ayrıca direksiyondan kumanda edemiyosun teybi... su an aklıma gelen bunlar ama inan ben enjoy aldım essenita ile çok kıyasladım

ben de esentia var ve direksiyondan kumanda var ve kapı kolları ve aynalarda gövde rengi...her modelin belirli bir yere kadar opsiyonel olarak pakete ekleterek alınabilen özellikleri var. ( mesela esentia modelinde sunroof alamıyorsun) ve gayet memnunum özellikle yakıt ve performans, yol tutuş ve uzun yoldaki rahatlık..en dikkat çekici yanları....Ben bu araçtan al derim..

Sanırım enjoj üretmiyorlar artık, sadece esentia, bahsi geçen özellikler de konfor paketinde bulunuyor. 2010 yılından itibaren böyle bir üretime girmişler. Sanırım konfor paketi ile birlikte alacağım aracı. teşekkkür ederim.

Opelim net e hoşgeldin,

Forum kuralları gereği kendini üye arşivinde tanıtmalısın. Aynı ana başlık altında tanıtım formatına da ulaşabilirsin. Tanıtım süresince başlıkların kilitli olacaktır. Tanıtım sonrası, tanıtımın yapıldıgına dair bildirimde bulunabilirsen başlıkların hemen açılacaktır. Teşekkürler

Geri