Astra H'cilerin Dikkatine !

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bugün arabamda bir özellik farkettim ve sizlerinde bu özelliği kullanmanız için burada paylaşmak istedim...
Bende 2008 Astra H var ve bizim araçlarda anahtardan cam kaldırma ve indirme var...Özellik şöyle çalışıyor..Aracın camlarını açmak için anahtardan bir kere kapı açmaya basıp sonra bırakıp sonra bir daha uzun süre basılı tutarak aracın camları açılıyor kapatmak içinde tam tersi...
Umarım yararlanırsınız şimdiden
Teşekkürler...

az sonra arabama binicem, bi denerim..2004 model benimkisi, bakalim benimkindede varmi..haberdar ederim sizi

sizde yokmu bende var.ekstra bir özellik diye bakmıyordum

dostum burda kimse extra bi özellik diye bakmıyo paylasım yapmıs arkadas terbiyesizliğin anlamı yok..

BU ARADA PAYLASIM İÇİN TEŞEKKÜRLER DENEDİM VE OLDU PAYLASIM İÇİN SAOL

terbiyesizlik olarak nitelendirmemek lazım...kanımca arkadaş herkesin bildiğini ima etmek amacı ile o şekilde yazmıştır... herkes aynı dönemde aynı marka ve model kullanmadığı için böyle şeylerin sonradan farkedilmesi normaldir...ben 10 sene şahin kullanıp da 2004 vectra ya binince arabanın direksiyon simidinden başka yerine dokunmaya korkuyordum... astralarda ve de yeni kasa vectarlarda var bu özellik... ancak iki kez basmak gerekli degil de tek basmak yeterli oluyor sadece uzun süreli basmak önemli olan... ya tam basılmadıgından ya da temas süresi boyunca radyo frekans iletiminde sorun olduğu için ikinci basma gerekli oluyor... benim bazen ilk basma da bazen de ikinci basmada devreye giriyor hatta pil iyice zayıflayınca basında dikili durmak da gerekiyor... tavsiyem bu sistemi devamlı kullanmamanız ... cün ki ne de olsa araç kontagını kapattıktan sonra akuden guc alıyorsunuz...sadece tavsiye... en fazla yaraını güneş altında kalmış aracına yaklaşırken evveldem camların tatamını acıp da o sıkışmış sıcak havayı dışarı atma da işe yarıyor... bir de kaldırımdan geçenlerin abi camları açık unuttunuz demesinin hemen ardından kapatarak sözde karizma yapmak da iyi oluyor yane...

Son düzenleme:
terbiyesizlik olarak mı anlıyorsun. asıl sen yazışmana bak. emre bey

terbiyesizlik olarak nitelendirmemk lazım... herkes aynı dönemde aynı marka ve model kullanmadığı için böyle şeylerin sonradan farkedilmesi normaldir... astralarda ve de vectarlarda var bu özellik... ancak iki kez basmak degil de acarken tek basma yeterli oluyor sadece uzun süreli basmak önemli olan... ya tam basılmadıgından ya da temas süresi boyunca radyo frekans iletiminde sorun olduğu için ikinci basma gerekli oluyor... benim bazen ilk basma da bazen de ikinci basmada devreye giriyor hatta pil iyice zayıflayınca basında dikili durmak ta gerekiyor... tavsiyem bu sistemi devamlı kullanmamanız ... cün ki ne de olsa araç kontagını kapattıktan sonra akuden guc alıyorsunuz...
gerçek uyarı böyle yapılır. çok saol fellatore. emre beyede duyurulur.

Geri