Astra H'cilerin Dikkatine !

sizde yokmu bende var.ekstra bir özellik diye bakmıyordum

Kardeş sana kimse özel bi özellik olarak görüp görmediğini sormadı.Sende var bende war ama olmayan vardır elbet sizde yok mu bende var ekstra bi özellik diye bakmıyorum sana zaten ne tür baktıgını arkadas sormamıs. Lütfen paylasımda verilen konuyu dogru okuyalım..

uzatmasak arkadaslar... kırmayalım birbirimizi... ben cok atladım boyle konulara...tatsız noktalara varıyor... önemli olan niyettir... iyi niyet de ortadadır... küçümseme amacı güdülmüş bile olsa arkadaş özürdiler olur biter...

kimsenin özür dilemesini beklemiyoruz elbette ama konuyla ilgili verdiği cevap tamamen ters.. Bence de uzatmaya gerek yok cok basit bi konu. Arkadas bundan sonra konuyu okuyup öyle yanıt verirse forumların amacı gercekleşmiş olur

sizde yokmu bende var.ekstra bir özellik diye bakmıyordum

"maraba" arkadasımın kotu nıyetlı oldugunu zannetmıyorum..Özür dilemeye de gerek yok istedigi yorumu yapabılır herkes..Ben bir kişiyi bilgilendirip yararlı olduysam ne mutlu..

Adnan kardeşim paylaşım için saol...yalnız bişey sorcam arabayı teslim ederken sana bu özellikleri servis göstermedimi çünkü ben alırken senin bahsettiğin şeylerden istetme kullanımına kadar gösterdiler.

deneyim bakalım 2007 essentia'da oluyormu

arkadaşlar benim Gayem Dalga geçmek değil. Benim derdim kullanma kılavuzu okunmadan yapılan konular. Bu özellik kullanma kılavuzunda yazıyor. Nasıl yapılacağı.
Ama bizler tüm dünyada önce cihazın kullanma kılavuzu okunurken bizde sorun çıktığında okunur. olay burda biter. Bizde sabah akşam her konuya bakarız. önemli bir şeymi değilmi diye.
Örnek
aracınızın balatası değişti. nasıl kullanıcan frenleri? Ben bilmiyordm servise sorsan bin türlü farklı cevap(tembellik yap, kendin kılavuzuna bakma millete sor) ama balata kutusunun içinden çıkan kullanma kılavuzunda türkçe olarak 200 km agrasif kullanmayanın yazıyor.
Sonuç
ben burda dalga geçmek için yazı yazmadım okadar gereksiz konu açılıyorki . Çoğu kullanma kılavuzunda yazan(lastik basıncı kaç, kapi kilitme gibi) bilgileri burda bir daha görüyor ve zaman kaybediyoruz. Benim amacım tembellik yapmadan önce kullanma kılavuzunu oku ondan sonra.(ama aracı sıfır aldıysa ikinci ellerde ne hikmetse insanlar kullanma kılavuzunu yakıyor herhalde yok)
Ama benim cümlemden Dalga Deçildiği anlaşıldıysa Adnan beyden Özür Dilerim.
Adnan beyede Lütfen herkesin avukatlığına soyunmayalım.Ben hergün bu forumda Size gereksiz okadar konu gösteririmki. hepsine bakıp birşey cıkmayınca anlarsınız.
iyi günler Cümleten.

pardaon emre beye avukatlık işini yazacaktım Adnan bey yazılmış tekrar Özür adnan bey.

arkadaslar benimkisi enjoy spor paket, denedim ve bende calisti :)

paylaşım için saol adnancım, bende 2005 h var, banada bi abi sölemişti, ama keşke basılı tutmak zorunda kalmasaydık, misal 2 kere bastığımızda açsaydı bi daa bastığımızda kapansaydı:)
çalış dediğimizde marşa basıp çalışsaydı:D
geliorum dediğimde kapıyı açsaydı:D:D:D vs vs. fantazi çok:D

Geri