astra j 1.3 cdti cosmo. lütfen yardımcı olun

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan laprea
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: astra j 1.3 cdti cosmo. lütfen yardımcı olun

֖n yargı veya peşin hüküm, adına ne derseniz deyin sedan arabayı tercih ederim. Benim nazarımda sedan in 045thumbsup, HB out  046thumbsdown

araba dedin mi arka camda silecek olacak.

şimdilik bende HB taraftarıyım.. sedan hep babamın tercihi olmuştur ve benim içimde uhte kalmasına neden olmuşlardır.. ama ilerde olur ya hb gerçekten sorun olur yada ailemiz genişlemeye devam ederse gözüm passat variant larda.. kolay kolay sedan veya SW araç beğenemiyorum ben..

Demekki yaş ile alakalı bir şey. Belli bir yaşın üstünde olduğumdan HB ilgimi çekmiyor.

Şimdiden hayırlı olsun diyelim. AFL far ben taktıramadığım içindir ki, içimde ukde kaldı. Size kesinlikle (bulabilirseniz) AFL farlı ve Sunrooflu araç tavsiye ediyorum :)

cosmo dışında araca bakmıyorum.. 3 fazla olsun AFL olsun dimi :) ama sunroof u zor denk getiririz

Sedan araç genç kişiler için pek ideal değil açıkcası.Hondayı tabi bundan ayrı tutuyorum.Genelde hb araçlar sportif oldukları için aileden çok gençlere hitap ediyor :)
Cosmo güzel tercih sport +afl bulursanız cosmodan daha güzel olur :D

arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum.. süpriz bir şekilde babam aradı araba değiştirmeyi düşünüyordu ama benden önce davranıp tiguan için el sıkışmış.. hali ile elimdeki parayıda ona vermek icap etti ve bende onun eski arabasını aldım. 2006 sedan focus tdci.. emekli ilk sahibinden :D gönlümüzdeki opel olmadı ama en azından bildiğim ve gerçek anlamda pırıl pırıl bir araç. ekonomik olarak da beni üzmeyeceği aşikar.. belkide kaderimde yeni astra vardı artık nasipse... geçmiştede bu forumun takipçisiydim  bundan sonrada uzaktan takip etmeye devam edeceğim.. tekerinize taş değmesin

Hayırlısı olsun... en doğru tercih kişinin yaptığı tercihtir.  bravoo

Geri