ASTRA J 1.4T ya da 1.6 CDTİ SİZCE HANGİSİ MANTIKLI ???

Murat

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Haftanın 2 yada 3 günü kullanıyorum. çıktığım zamanda en az 75 100 km yapıyorum.

---- Seri mesaj engellendi. Mesajlar birleştirildi. (Opel Forum) ----

Hocam ben dediğim gibi çekiniyorum çok sıcak bakmıyorum ama doğrudur güzel montaj yapıyorlardır mutlaka. Birde lpg ye vercem en az 3500 4000 lira. bunu amorte edemem.
O zaman ortalama değişir dizelle 5.5 ortalama yakalarsınız tahminim karar sizin dizel deyip geçmeyin bide 136lık çok seri asfaltta LPG konusu hemen karar vermeyin hergün kullanan biri değilsiniz aylık ve yıllık kaç km yapıyorum LPG montajı bakımı ne kadar sürede amorti ederim dediğiniz gibi:)

Mustafa Feyzi

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi doğrudur bunların hepsini daha arabayı almadan izledim. Candan Mühendisliğinde önünden geçtim ümraniye de. Allah güç kuvvet verirse ya insignia dizel, ya astra k dizel ya da elimdekiyle yetinmeye devam etcem :) teşekkür ederim yine de uğraştınız bizim için :)

• Beğen
Tepkiler: tuleybihayat

qokhan1

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Bende aynı durumdayım; aracım 1.4T 2015 model 28*** km de, benzin alırken zoruma gidiyor :) B14NET serisi motor avrupada doğuştan LPG li sunuluyor ama bizde YOK :mad: Yusuf koparan ve candan ı çok inceledim adamlar yapıyorlar. Araba japon olsa gözüm kapalı LPG taktırırım ama OPEL biraz tedirgin ediyor, şimdilik böyle devam. Zaten yakıt zamları beni hiç etkilemiyor hep 200 TL lik alıyorum:p:p

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Şeytanın bacağını kırın ve LPG'ye hoşgeldin deyin artık :)

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Bende zamlardan etkilenmiyorum hep fulle diyorum :D