Astra J 1.6 115 hp Yakıt Tüketimi

Ynt: Astra J 1.6 115 hp Yakıt Tüketimi

Şehiriçi ve araç daha yeni! Daha çok değişecek! Size şöyle söyleyim 15.000 den sonra tüketim daha da azalır. Takmayın bu kadar 5000 den sonra taktırın LPG geçin.

BRC LANDİRENZO PRINCE üçü de kalite. Ben de landirenzo var. Tercih ve servis önemli. Yakınınızdaki lpg servisine bakın hangisi iyi ise onu taktırın.

yavuzozkan link' Alıntı:
BRC LANDİRENZO PRINCE üçü de kalite. Ben de landirenzo var. Tercih ve servis önemli. Yakınınızdaki lpg servisine bakın hangisi iyi ise onu taktırın.

Selam Yavuz ben de lpg konusunu ciddi ciddi arastirmaya basladim. Aslinda gonlum Landi den yana ama merkezi Beylikduzunde ve bana mesafesi yaklasik 30km BRC nin genel merkezi 2A ise cok yakin, genel merkezinin dibinde de montaj servisi bulunuyor. Bu nedenle bir sorun yasadigimda hemen gidip mudahele ettirebilirim. BRC konusunda Kasim in da fikrini merak ediyorum. Dun iki firmayi da aradim yaglamasiz fiyatlar ayni ama BRC yaglama olmadigini ve haricen yaglama takilmasi halinde kitin garantideden cikacagini soylediler. Landi ise yaglamali da yaklasik 500TL farkli fiyat verdi.

Brc 1900TL 10 taksit
Landi 1800TL 9 taksit yaglamali kit ile 2300TL yine 9 taksit

Özdemir aracın 1.6 mı? Yağlamalı kit e gerek yok eğer turbo yoksa! Bu konuda aylarca araştırma yaptım. Kayseri Olgun Lpg ye kadar bir çok yerle görüştüm.

Yine de tercih senin

yavuzozkan link' Alıntı:
֖zdemir aracın 1.6 mı? Yağlamalı kit e gerek yok eğer turbo yoksa! Bu konuda aylarca araştırma yaptım. Kayseri Olgun Lpg ye kadar bir çok yerle görüştüm.

Yine de tercih senin

1,6 115hp Yavuz Ben de yaglamali dusunmuyordum ama imzan da yazan evokit ibarsini ben yaglama olarak algilamistim ve senin memnuniyetini bildigim icin  yaglamali dusunuyordum 032questn

Geri