Astra J 1.6 XER LPG uygulaması?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan .:R
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

.:R

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar,

Önceki aracım 2011 model Astra H 1.6 XER motordu ve LPG uygulaması sorunsuzdu, şimdi almak istediğim araç Astra J 1.6 XER...

Çok küçük farklar dışında, her iki araçta kullanılan motor değer olarak büyük oranda aynı olsa da subaplar konusunda pek bilgim yok ve bu durum beni LPG hakkında endişelendiriyor..

Sizlere sorum: Astra H ve Astra J 'de kullanılar 1.6 benzinli motorlar mekanik olarak da aynı mı?

Teşekkürler...

Bir VW forumunda soruma yanıt buldum

sağolun... (!)

hemşerim forumda bilgili ve sorulara yanıt verecek kadar tecrübesi olan abiler artık fazla takılmıyo gibi aynı durum bende de oldu.Sorunu okuyan arkadaşlar illaki olmuştur ama kendilerini cevap verecek düzeyde görmedikleri için yazmamışlardır.

astra j için lpg takılma olayını yada insignia için lpg olayı defalarca tartışıldı. forum içerisinde aratırsanız kesin çözüm bulacaksınız. astra turbo ise kesinlikle lpg zararlı.....

astra j için lpg takılma olayını yada insignia için lpg olayı defalarca tartışıldı. forum içerisinde aratırsanız kesin çözüm bulacaksınız. astra turbo ise kesinlikle lpg zararlı.....

Benim bahsettiğim konu Astra J için LPG uygulaması gibi genel bir konu değil, 1.6 XER kodlu motorun kullanıldığı J kasa için LPG uygulaması...

J kasa Turbo motorlarda kullanılan subapların J kasa 1.6 XER motorda da kullanılıp kullanılmadığı idi...

Teşekkürler...

hemşerim forumda bilgili ve sorulara yanıt verecek kadar tecrübesi olan abiler artık fazla takılmıyo gibi aynı durum bende de oldu.Sorunu okuyan arkadaşlar illaki olmuştur ama kendilerini cevap verecek düzeyde görmedikleri için yazmamışlardır.

Sanırım gerçekten öyle, biz de artık yalnızca fotoğraflara bakmak için gireriz foruma ne yapalım, ilginiz için teşekkürler...

180 ve 140 hp motorlarda LPG uygulaması sorunlu ama 115 hp turbo olmayan modellerde sorun olmuyor.

Black Girl

Merhaba arkadaşlar,

Önceki aracım 2011 model Astra H 1.6 XER motordu ve LPG uygulaması sorunsuzdu, şimdi almak istediğim araç Astra J 1.6 XER...

Çok küçük farklar dışında, her iki araçta kullanılan motor değer olarak büyük oranda aynı olsa da subaplar konusunda pek bilgim yok ve bu durum beni LPG hakkında endişelendiriyor..

Sizlere sorum: Astra H ve Astra J 'de kullanılar 1.6 benzinli motorlar mekanik olarak da aynı mı?

Teşekkürler...

daha önceki H kasada hangi LPG kitini kullanıyordunuz
birde soruma cevap buldum diye yazmışsınız mekanik olarak aynı mı H ve J kasa araçların motorları

arkadaş cevabını bulmuş ya başka forumda, burada paylaşmaz.

arkadaş cevabını bulmuş ya başka forumda, burada paylaşmaz.

Neden önyargılısınız? Hep böyle mi davranırsınız?

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri