Astra J ama hangisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmetyr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J ama hangisi

18'' jant,cam çitası,necvox platinum navi,krom kapı kolları,ön arka hoparlör değişimi ve amfili kutu bas,cam filmi,çift çıkış egzoz ucu,karter ve park sensörü,bağaj kromu ve kapı eşiği,bmc kapalı hava filtresi,bağaj havuzu,kısa uzun ve plaka ampul değişimi,birde pasta cila boya koruma.. Bahara doğru bu uygulamaları yapmayı düşünüyorum. m34444 Hepsini servisin ve odak dynamıcs fiyatlarıyla hesapladım pazarlıksız ve hediyesiz 7400 tl tutuyor.. okkk ևok girmek  istemedim ,bu liste daha uzarr giderr  005hihih   rasta_occasion                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

ahmetyr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

:)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

ray55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ahmetyr link' Alıntı:
18'' jant,cam çitası,necvox platinum navi,krom kapı kolları,ön arka hoparlör değişimi ve amfili kutu bas,cam filmi,egzoz ucu,karter ve park sensörü,bağaj kromu ve kapı eşiği,bmc kapalı hava filtresi,bağaj havuzu,kısa uzun ve plaka ampul değişimi.. Bahara doğru bu uygulamaları yapmayı düşünüyorum. m34444 Hepsini servisin ve odak dynamıcs fiyatlarıyla hesapladım pazarlıksız ve hediyesiz 7400 tl tutuyor tavsiye edilir.. okkk ևok girmek  istemedim ,bu liste daha uzarr giderr  005hihih   rasta_occasion                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

ufff bu ne yaw:))
7400 tl cok iyi para:)

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

7400 tl edecek bir uygulama bence değmez. O kadar para verecek olduktan sonra full paket alınır.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

turkeril link' Alıntı:
Teşekkürler arkadaşlar yorumlar için,

Edition alıp deri direksiyon, jant vs tamamlaman da fena bi seçenek görünmüyor ama sport ile arada fiyat farkı ne olmalı bunun için kabaca???

Evet Yasin doğru bildin :) skodaturkey'den geliyorum. Benzinlisini sıfır almaya ankarada çok yaklaşmıştım ama lpg yüzünden vazgeçtim, varsın 1.3 olsun ama dizel olsun diyorum. Hatta 2 günde bir bayiden arıyorlar ne yaptınız diye  :-\

Berat kardeşim üniversitede bilgisayar mı okuyorsun? (tahmin ettim)

Biraz geç yazdım ama :) Evet bilgisayar müh. ingilizce okuyorum. Birde hala almadıysanız kesin sport alın derim fazla uçurum yoksa :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

WeReWoLF link' Alıntı:
Fikir açısından paylaşayım.

d51f65c05b31c30ecfb7b6e3ce6a9589.jpg

Adam reklamı yaptı geçti abov :D

ray55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Adam reklamı yaptı geçti abov :D

sıra sende:) 005hihih

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...