Astra j balata değişimi

MehmetEkici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar önerileriniz için teşekkürler önlere trw taktırdım arkaya trw kalmamıştı bosch taktırdım arkayada. Biraz kullandıktan sonra sonuçlarını yazarım.
Bu arada fiyat 275 TL bütün balatalar 80Tl de işcilik verdim.

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Allah kaza bela vermesin

• Beğen
Tepkiler: MehmetEkici

recepg

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar önerileriniz için teşekkürler önlere trw taktırdım arkaya trw kalmamıştı bosch taktırdım arkayada. Biraz kullandıktan sonra sonuçlarını yazarım.
Bu arada fiyat 275 TL bütün balatalar 80Tl de işcilik verdim.
Mehmet hocam balatalardan memnun musun? Ben de hem yedek parçacılara sordum hem ustaya delphi dediler. Şu sıralar ses şikayeti trw'den alıyoruz dediler. Nedir tecrüben tavsiyen?

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Mehmet hocam balatalardan memnun musun? Ben de hem yedek parçacılara sordum hem ustaya delphi dediler. Şu sıralar ses şikayeti trw'den alıyoruz dediler. Nedir tecrüben tavsiyen?
Hem ön hem arka TRW kullanıyorum. Frene basınca durmaya doğru hafif ses veriyor fakat rahatsız edici düzeyde değil.

akyel_aytac

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Delphi kullanıyorum 3 ay önce on ve arkaları degistirdim bendede bazen ıslık sesi gibi ince tiz bir ses geliyor ama her zaman değil

recepg

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Ben de bugün ustanın ikna etmesiyle özel serviste ön balataları 200tl'ye delphi taktırdım. Eskiden delphiden gelen ses şikayetlerinin bu sene trwden geldiğini ve delphinin düzeldiğini söyledi. İnşallah pişman etmez. Herkese kazasız sürüşler.