Astra J Fiyat Listesi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Bye_Bye
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Astra J Fiyat Listesi

bence de jetta kesinlikle 70bin etmez. Daha xenonu hadi xenondan geçtim mercekli farı dahi olmayan bir araç 60bin bile etmez ya neyse... Bu paraya passat alınır sıfır, dsg li illa vw alınacaksa.

akın link' Alıntı:
[quote author=markopasa86 link=topic=81.msg44540#msg44540 date=1314222468]
şu ilana bakın ve Tanrı'nın bize sunduğu fiyatlar için şükredin :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-hemen-teslim-hazir-beyaz-highline-otomatik-dizel-57022792/detay/?source=promotion_topl

ne ilgisi var hocam :)  ilandaki araç   1,6 dizel  süper bir motor... +  DSG  var...+  cosmo donanıma eş değer ve  bir kaç küçük de  ekstra artısı var ( büyük lcd ekran 6 lı cd çalar  artı orijinal navi ( ve cd 500 gibi değil bildiğin gerçek navigasyon :D yani adres gösterebiliyor :D  )  kumandaya entegre kapanan aynalar...  yani  bu özelliğe normal o para bence...  

hadi cosmoya cylone   navi ekledin hadi  dsg ayarında bir otomatik vites opelde yok ama hadi diyelim oldu da gzüel bir otomatik ekledin dizel versiyona ....  aynaları falan da boşver hadi....  peki  o 1,3 motoru napcaz :D

[/quote]
Akın Bey bende bu motorun ne kadar şahane bir motor olduğunu biliyorum, DSG şanzumanında ne anlama geldiğini biliyorum :) Yalnız ben 1.3 ile kıyaslamadım ki onu nereden çıkardınız,genel söyledim :)Benim değinmek istediğim nokta şu. şuanda bizim arçların içinde en pahalısını 1.6 T Cosmo olarak düşünürsek, bunada navigasyon ekledik diyelim; ortaya çıkan araç her ne kadar dizel olmasada etse etse 60 bin TL eder yada etmez. 2 de benden olsun 62. Arada da dağlar kadar performans farkı olduğunu söylemeye bile gerek yok.Aradki 10 bin tl lik fark nedir? Aracın az yakmasımı? Volkswagenin marka değerimi? 1.6 T 180 hp Cosmo donanımlı bir araç ile, her ne kadar şahane bir motor olsada 1.6 dizel DSG bir Highline nın  arasında 10 bin tl fark olabilrmi? Bence olamaz.

Bunu tüm samimiyetimle söylüyorum üniversitede iken 206 mı satarsam alacağım ilk araba her zaman Jetta derdim, fakat araç piyasaya çıktığında bu UևUK fiyatları gördüğümde anında vazgeçtim. Tekrar söylüyorum bu benim şahsi düşüncemdir, bu aracın motoru ve şanzumanı dışında bizim araçlardan hiçbir üstünlüğü yok bence, hatta dizel olmasa 1.6 T ile de rekabet edemez bence ama yatık tüketimi, DSG nin olması kurtarıyor biraz. Volkswagenin almayı düşünebileceğim tek arabası CC dir, onuda sittin sene alamam zaten :)

opelin tek eksiği 1.6 dizeli kullanmaması Madem multijet motoru kullanmak gibi bir tavrın var koy 1.6 120 lik m.jeti de... Piyasayı kırıp geçer. jetta 70küsür binlik fiyatıyla tamamen zırva bir araç. dsg miş. dsg nin hızlı vites değişiminden başka ne gibi bir üstünlüğü var ki a.s ye karşı. Düşünün çok hızlı vites değiştiren anında tepki veren ama sıkıntılı bir şanzuman mı yoksa nispeten daha ağır ve yavaş(1-2 sn) ama sorunsuz bir şanzuman mı? vw in saçma donanım saçma fiyat politikası dsg ile kapatılamayacak kadar çığırından çıkmış. Opel in a.s i dsg ye karşı yenik düşmez sadece biraz tatminsiz bırakır ancak vw nin enazından afl karşısında o gerzek farlarla hiç şansı yok. Sonuç olarak M.B e yada BMW ye fazla ödenir prestiji ile onu tatmin edersiniz ama vw nin öyle bir üstünlüğü de maalesef yok . Kişisel fikrim...

Bencede. Kesinlikle o fiyat jetta için çok fazla. Bende jetta almayı düşünüyordum. Ancak arabamı satın aldığım sıralarda sipariş bile almadılar. Şimdi Jetta almak istesen seneye felan teslim alırsın herhalde. O zamana da kaç para ister VW Allah bilir. Astra sport ile benzer donanımdaki comfortline araçta hız sabitleyici bile yok. Bu tip karşılaştırmalardan sonra istediğim donanımda Astra yı hiç beklemeden aldım. üstelik 7000 TL ucuza.

Birde şu ön konsolu değiştirsinler artık, dümdüz bir konsol, hiçbir estetik yok.

arkadaşlar cuma gunu opel çiftkurtlardan cep telefonuma mesaj geldi. haftasou cçtesi - pazar açığız. bayramdan sonra yeni zamlar var diye. haydi hayırlısı...

türk_187 link' Alıntı:
arkadaşlar cuma gunu opel çiftkurtlardan cep telefonuma mesaj geldi. haftasou cçtesi - pazar açığız. bayramdan sonra yeni zamlar var diye. haydi hayırlısı...
Aynı mesaj banada geldi, fakat hangi bayiden geldiğini gördüğümde pek dikkate almadım  011zaa

Yaz bitti.  Zam işi hikaye. Sonbahar ve kışa dogru yavas yavas kampanyalı indirimler başlar.

BİLDS link' Alıntı:
Yaz bitti.  Zam işi hikaye. Sonbahar ve kışa dogru yavas yavas kampanyalı indirimler başlar.
sn bilds, adamlar artık stoksuz çalışıyor. çok da indirim olacagını zannetmiyorum... satış rakamları tatmin edici, bir de dövizdeki artış fiyatların düşmesini engeller diye düşünüyorum...

markopasa86 link' Alıntı:

O döşeme rengi ve jantlar değişmeden bu arabayı bana astra ile aynı fiyata verseler yine almam. Almadım da zaten. Ben aracımı alırken (haziran başında) ilandaki Jetta'nın aynısının manuel vites olanına 56.000 TL fiyat almıştım bayiden. Fiyatlar nasıl bu kadar uçmuş anlamadım. VW resmi sitesine baktım orada da bahsettiğim aracın fiyatı 63.000 TL civarı gözüküyor, yani 7.000 TL zam gelmiş son 3 ayda. İlanı veren adamın kafası güzel sanırım, o fiyata o arabayı nasıl satmayı planlıyor acaba. Arabayı hemen teslim alacağım diye 10.000 TL fark vermeyi göze alan adam Jetta'yı ne yapsın o da ayrı konu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri