Astra j gelen uğultu sorunu

İzzettimur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu sabah motor soğukken aracı çalıştırdım mazotta dip gösteriyordu hafif bir şekilde belli belirsiz bir uğultu gelmeye başladı ön taraftan arada kesildi tekrar başladı Neden gelmiş olabilir?

b.arat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Depo dibinde kalan yakit benzin mazot fark etmeksizin enjeksiyonlara kisa vadede zarar verebilir. Bu kirli yakıt motorun normal çalışma düzenine de etki ediyor. Depo dipteyken motorun sesinin bariz değiştiğini fark ediyorum. Işık yanında uzatmadan bir petrole girip dünyanın en pahalı yakitindan doldurtmak gerek:))

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Havalar çok soğuk, geçen gün sabah aracın önünden ses geldiğini hissetiğimde inip baktığımda fanın 3. derecede çalıştığını gördüm. İçeri girdiğimde göstergelerden klimanın buz işaretinin açık olduğunu gördüm :) Bu nedenle fan 3. seviyede çalışıyordu.

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Havalar çok soğuk, geçen gün sabah aracın önünden ses geldiğini hissetiğimde inip baktığımda fanın 3. derecede çalıştığını gördüm. İçeri girdiğimde göstergelerden klimanın buz işaretinin açık olduğunu gördüm :) Bu nedenle fan 3. seviyede çalışıyordu.
Hocam seninki kamu spotu niteliğinde olmuş 😂

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Sorma hiç dikkatimi çekmedi klima :) Bildiğin heyecan yaşadım sabah sabah :)