Astra J İlk Gün İzlenimlerimiz

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan duanka
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: ilk gün izlenimlerimiz

yoooo bozukluk felan yok... klima en dusuk ayarda kalmıs.... bir de bip bip sesi naviden geliyor... benzin istasyonları, tunel, eds  gibi noktalarda bip bip sesi geliyor. uyarıyor. guzel bir sistem... bugun caktım... bir de sayın HaKan bey bilgi verdi.... teyit etti.

teşekkürler sayın fpotur
kestel de oturmuyorum ziyaret dönüşü kaza yapmıştım sanırım gördüğünüz kaza benimdi. kestel çıkışında olmuştu.aşk çeşmesi neresi bilmiyorum ama adı hoşuma gitti 011zaa evet tanışalım hatta 1. bursa buluşmasını yapalım  ;D

duanka link' Alıntı:
teşekkürler sayın fpotur
kestel de oturmuyorum ziyaret dönüşü kaza yapmıştım sanırım gördüğünüz kaza benimdi. kestel çıkışında olmuştu.aşk çeşmesi neresi bilmiyorum ama adı hoşuma gitti 011zaa evet tanışalım hatta 1. bursa buluşmasını yapalım  ;D

Valla bizim burda aşk çeşmesi var orada araçlarını yıkıyor insanlar orada gormustum bir beyaz Yeni Astra
Sonra çıkışta sizin kazayı görmüştüm...
Olur vallahi Bursa buluşmasına ön ayak olabiliriz...
Cumartesinden sonra tabiyki
Kestele gelirseniz beklerim Yerim Kestel'de aile parkının tam karşısında FT Bilgisayar.
Sorarsanız gösterir herkes...
Görüşmek dileğiyle.

kestele bir daha gelmek mi? :(
aşk çeşmesi neresi ,gelip bende yıkayayım. kestele uğrarsam mutlaka bulurum sizi :)

arkadaşlar bu sabah arabamı teslım aldım arabdab ses tıkırtı yok ha bahsedıle ruzgar sesı var ama cc denedım bı sıkıntı yok yalnız pıs bı koku var bayıdende suledıler bu olabılırmıs arabnın koruyucu yagı erımesıyle olusuyomus bu koku sımdılık hersey guzel.bir arada ısıkta beklerken beyaz bı duman atar gıbı oldu ama sonra kesıldı ona anlam veremedım

Motordaki metal parçalar arasında izolasyon malzemelerinin yüksek sıcaklıklarda eriyerek görevlerini yerine getirmeleri gerekmektedir. Bahsedilen koku bu olabilir.

yaramaz06 link' Alıntı:
arkadaşlar bu sabah arabamı teslım aldım arabdab ses tıkırtı yok ha bahsedıle ruzgar sesı var ama cc denedım bı sıkıntı yok yalnız pıs bı koku var bayıdende suledıler bu olabılırmıs arabnın koruyucu yagı erımesıyle olusuyomus bu koku sımdılık hersey guzel.bir arada ısıkta beklerken beyaz bı duman atar gıbı oldu ama sonra kesıldı ona anlam veremedım
bırak arabayı koklamayı dinlemeyi hele bi iki gün kullan sonra bakarsın ses mi var koku mu var :) ben teslim alayım bi hafta yazmıycam foruma arabada yatcam bi hafta :D

hllb link' Alıntı:
[quote author=yaramaz06 link=topic=342.msg18679#msg18679 date=1300878905]
bırak arabayı koklamayı dinlemeyi hele bi iki gün kullan sonra bakarsın ses mi var koku mu var :) ben teslim alayım bi hafta yazmıycam foruma arabada yatcam bi hafta :D
[/quote]
abi bu siteye takılalı bende paronoya oldum acaba ses gelıyomu yok tıkırdı calısmayan bı yer varmı ama ruzgar sesı var abı ona dıkkat etmesende duyuyorsun

yaramaz06 link' Alıntı:
[quote author=hllb link=topic=342.msg18682#msg18682 date=1300879144]
[quote author=yaramaz06 link=topic=342.msg18679#msg18679 date=1300878905]
[/quote]
abi bu siteye takılalı bende paronoya oldum acaba ses gelıyomu yok tıkırdı calısmayan bı yer varmı ama ruzgar sesı var abı ona dıkkat etmesende duyuyorsun
[/quote]
sunroof açık kalmıştır ordan gelmiştir rüzgar sesi :)

Geri