Astra J İlk Gün İzlenimlerimiz

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan duanka
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: ilk gün izlenimlerimiz

o da kesin küçük deodorant gibi bir yangın söndürücüdür, çekme halatı desen çamaşır ipi :) takoz şu kocaman plastik olanlardan. çekiççç

yaramaz06 link' Alıntı:
arkadaslar ılk gun ızlenımı olarak sankı eksoza musluk baglanmıs gıbı su akıyıor nedendır kı
o derece  questionnn yaw sen iyice pimpiriklendin bi sakin ol.

hllb link' Alıntı:
[quote author=yaramaz06 link=topic=342.msg18807#msg18807 date=1300903223]
arkadaslar ılk gun ızlenımı olarak sankı eksoza musluk baglanmıs gıbı su akıyıor nedendır kı
[/quote]
yok abi obur opellerde ve fordda boyle bısey gormedımde ondan abi yoksa bende  tam opelsizasla form üyesi oldum demektir bu  ;D

yaramaz06 link' Alıntı:
[quote author=hllb link=topic=342.msg18809#msg18809 date=1300903315]
[/quote]
yok abi obur opellerde ve fordda boyle bısey gormedımde ondan abi yoksa bende  tam opelsizasla form üyesi oldum demektir bu  ;D
[/quote]
normaldir heralde bilmiyorum ama, zaten musluk bağlanmış gibi akmıyordur o sana öyle gelmiştir :)

hllb link' Alıntı:
[quote author=yaramaz06 link=topic=342.msg18810#msg18810 date=1300903596]
[quote author=hllb link=topic=342.msg18809#msg18809 date=1300903315]
[/quote]
[/quote]
normaldir heralde bilmiyorum ama, zaten musluk bağlanmış gibi akmıyordur o sana öyle gelmiştir :)
[/quote]
ya musluk degıl tabıkı canım ama baya yogun bır sekılde damla yapıyor onu anlamadım normaldır heralde

bahadirusta link' Alıntı:
[quote author=yaramaz06 link=topic=342.msg18715#msg18715 date=1300886138]
[quote author=bahadirusta link=topic=342.msg18712#msg18712 date=1300885426]
[quote author=yaramaz06 link=topic=342.msg18688#msg18688 date=1300879415]
ruzgar sesı sorun degıl abı daha buyuk bır sey olmasnda onu sorundan saymıyorum
sayın yaramaz06 aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın bu arada sülediler demenizede hayranım belirtmek istedim hemşerimiyiz acaba..:)
[/quote]
:) sagolun tesekkur ederım allah razı olsun bu arada memleket nere hocam belkı hemserıyizdir
[/quote]
tekirdağ memleket
[/quote]
az cok yakın sayılır balıkesır benımkıde ama tekırdaglı cok arkadasım vardır esnaf olan

merak etmeyin aracımı teslim alalı daha iki hafta olmadı.. sadece sol kemer mandalından hafif bir cırk cırk sesi geliyor. o da benim kulagıma..... araclarımız on numara Allah kaza bela vermesin....

akşam akşam arabamı alır almaz akşam trafiğine takıldım. arabam harbiden çok güzel daha doğrusu benim şimdiye kadar sahip olduğum en güzel araba :) o yüzden ben herşeyiyle beğendim :)

hllb link' Alıntı:
akşam akşam arabamı alır almaz akşam trafiğine takıldım. arabam harbiden çok güzel daha doğrusu benim şimdiye kadar sahip olduğum en güzel araba :) o yüzden ben herşeyiyle beğendim :)

Kazasız belasız keyifle sürün :)

hllb link' Alıntı:
aracı teslim aldın mı halil abi hayırlı olsun ne zaman buluşuyoruz kutlama için abi ;D

Geri