Astra J Necvox Dvd Navigasyon Sistemi

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Necvox Dvd Navigasyon Sistemi

yazıyorsunuz çıkıyor ama direk buraya götür diye bir seçenek yok yada ben bulamadım

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cyclone kullanıcısı olarak bu tip noktaları "ilgi noktası bul" kısmından giriş yaparak çok rahat bulabiliyorum. aynı şekilde nöbetçi eczane aramam gerekti bir akşm. ilgi noktasından eczanenin adını yazdım. kapının önüne kadar götürdü..

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
yazıyorsunuz çıkıyor ama direk buraya götür diye bir seçenek yok yada ben bulamadım

cyclone ve necvox hemen hemen aynı naviler, mutlaka vardır bizdeki gibi bir seçenek
daha detaylı inceleyin bence :)

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şöyle bir seçenek var aşağıda kavşak diye galiba gitmek istediğiniz güzergahı seçiyorsunuz onu seçince haritada gösteriyor ve hedef olarak ayarla seçeneği var o zaman başlıyor başlattıktan sonrası için laf yok çok başarılı çalışıyor

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BRK !! link' Alıntı:
kapı numarası girmeden nasıl hedef olarak gösteriliyor bende çözemedim bi püf noktası yada altarnatifi olması gerekir yok mu bilen.. Erdem bey sessizsiniz bu konuda :)

şehir/sokak vs girdikten sonra kapı nu. girmesenizde alt tararafta yanlış hatırlamıyorsam harita ya da şehir merkezi diye bir seçenek var  oraya bastığınızda haritada o caddenin sokağın orta noktasını getiriyor daha sonra imleç menüsüne tıkladığınızda sağ tarafta bir menü açılıyor oradan hedef olarak ayarla dediğinizde travers başlıyor.

sessizliğimin nedeni bu aralar fazla vakit ayıramamam yoksa burdayız. bildiğim kadarıyla elimden geldiğince her konuda yardımcı olmaya hazırım ;)

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
[quote author=erdem link=topic=342.msg26506#msg26506 date=1302968450]
[quote author=HaKaN link=topic=342.msg26500#msg26500 date=1302966821]
sn efeyaya aracınız cosmo ve cylone takılı benim gibi
araç cosmo olunca cyclonun bluetooth unu kullanamıyorsunuz, sadec araç bluetooth unu kullanabilirsiniz
aksai takdirde aracın beyni karışıyor
Araç ayarlarından telefonunuz ile aracı eşleştirin, bu konuda videolarım var bakabilirsiniz
sonra araç üzerinde sol altta phone tuşu var
oradan telefon rehberini görüp ya da son aramaları görüp arama yapabilirsiniz
gelen arama zaten otomatik ya da direksyondaki telefon tuşuna basarsanız yanıtlayabilirsiniz gelen aramayı

hakan bey ben de sizdekinin tam tersi arabaya telefonumu tanıtamıyorum. necvoxun bluetoothunu kullanıyorum hep
[/quote]
necvox da bluetooth u çok rahat kullanıyorum ama rehber koplayanabiliyor mu acaba?
[/quote]

telefondan rehberi kopyalayamıyorsunuz ama kendiniz rehber oluşturabiliyorsunuz

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dün ilk kez bir yeri bulmadı navi beşiktaş carrefour yazdım denemek için ve beşiktaştakini bulmadı istanbul daki diğerlerini buldu ve bu poi bul a girince sizde de hiçbirşey çıkmıyormu?

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hastane ismi falan yazıp arama yapılmıyor mu acaba?

xuraj

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaslar supersiniz. Aracim daha gecen hafta geldi ve bende necvox takdirdim 1800 tl ye. 1 haftadir deli oluyordum ses radyoda yuksek diger menulerde kisik diye. Meger bir cok kiside ayni problem varmis. Yarin ilk isim arabada su menuyu deneyip duzeltmek olacak. Rahatladim valla, uzuluyordum bir problem var diye..