Astra J Necvox Dvd Navigasyon Sistemi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan erdem2
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Astra J Necvox Dvd Navigasyon Sistemi

xuraj link' Alıntı:
Arkadaslar supersiniz. Aracim daha gecen hafta geldi ve bende necvox takdirdim 1800 tl ye. 1 haftadir deli oluyordum ses radyoda yuksek diger menulerde kisik diye. Meger bir cok kiside ayni problem varmis. Yarin ilk isim arabada su menuyu deneyip duzeltmek olacak. Rahatladim valla, uzuluyordum bir problem var diye..
hoşgeldiniz sn. xuraj
Bahsedilen video üzerine gelip osd- genel ses özelliği çıkmıyor ise serviste güncellettirebilirsiniz sistemi
Eğer var ise zaten hepsinin ayrı ses ayarı var, tek tek ayar yapabilirsiniz
Ayrıca sizi kısaca tanıyabilir miyiz ? :)
http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=2.0

HaKaN link' Alıntı:
hoşgeldiniz sn. xuraj
Bahsedilen video üzerine gelip osd- genel ses özelliği çıkmıyor ise serviste güncellettirebilirsiniz sistemi
Eğer var ise zaten hepsinin ayrı ses ayarı var, tek tek ayar yapabilirsiniz
Ayrıca sizi kısaca tanıyabilir miyiz ? :)
http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=2.0

Biraz evvel arabaya gidip denedim, ilgili menuden tel ve main volume 50 yaptim, navi sesini falan denemedim ama muhtemelen calisacaktir.

Bunun haricinde ek bir soru sormak istiyorum. Araci alirken yaninda necvox ile ilgili ne bir kullanma klavuzu ne de bir cd tarzi bir sey vermediler. Bu normal mi? Yani aletin bir cd yada kitapcigi yokmudur? Ever varsa bayi ile konusup temin etmek isterim.

tesekkurler..

xuraj link' Alıntı:
Biraz evvel arabaya gidip denedim, ilgili menuden tel ve main volume 50 yaptim, navi sesini falan denemedim ama muhtemelen calisacaktir.
Bunun haricinde ek bir soru sormak istiyorum. Araci alirken yaninda necvox ile ilgili ne bir kullanma klavuzu ne de bir cd tarzi bir sey vermediler. Bu normal mi? Yani aletin bir cd yada kitapcigi yokmudur? Ever varsa bayi ile konusup temin etmek isterim.
tesekkurler..
Bir kutu halinde kitapçık (pek işe yaramıyor aslında) ve eski cd sürüsünü veriyorlar. Cd çıkmıyor kutunun içerisinden.

HaKaN link' Alıntı:
Bir kutu halinde kitapçık (pek işe yaramıyor aslında) ve eski cd sürüsünü veriyorlar. Cd çıkmıyor kutunun içerisinden.

Anliyorum, gereksiz diyorsaniz pesine dusmeye gerek yok. (acilis logosunun falan degistirilebildigi ile ilgili bir bilgi kalmis aklimda bir ara onu da denemek isterim belki kitapcikta bu tarz bilgiler vardir ise yarayan diye dusunmustum ama cok muhim degil su an icin.) Bunun yani sira sorma amacim birazda bendeki aletin versiyonu guncelmidir onu ogrenmek. Daha ust bir versiyonu varsa onu guncellemek isterim, cd olsaydi icindeki yazilima bakip internet uzerinden aratma yapabilriim belki diye dusunmustum.

internet ortamını ben araştırdım güncelleme mevcut gibi ama ücretli euro üzerinden
atlas yazılımın yok ama igo nun ücretli vardı
sanırım servisler kendilerine gelsinler diye cd yi vermiyorlar mutlaka vardır elektronik araç sonuçta

Bu necvox un navisinde kayitli yerler yokmu poi yerinde ben girince hicbirsey yok diyor sizde de boylemi acaba yada ben yanlis bir ayar falan mi yaptim?

astraowner link' Alıntı:
Bu necvox un navisinde kayitli yerler yokmu poi yerinde ben girince hicbirsey yok diyor sizde de boylemi acaba yada ben yanlis bir ayar falan mi yaptim?

bende birçok poi var biraz daha karıştırın siz yanlış yerden girmiş olabilirsiniz.

Nasil yanlis girmis olabilirimki ana menudeki poi bul secenegine girmekten baska secenegim var mi?

astraowner link' Alıntı:
Nasil yanlis girmis olabilirimki ana menudeki poi bul secenegine girmekten baska secenegim var mi?

İlk girdigimde bende de bos cikmisti gecen gun kullandigimda. Bir sure bekledikten ve tekrar ayni menuye girdikten sonra gelmisti kayitli yerler. Naviyi ilk calistirdiginızda mi deniyorsunuz, ilk acildiginda hemen gps devreye giremiyor ve siz en yakindaki poileri goster dediginizde bos geliyor olabilir. Tamamen fikir yurutuyorum su an zira bende daha iki kere falan kullandim yeni yeni ogreniyorum aleti.

xuraj link' Alıntı:
[quote author=astraowner link=topic=412.msg27796#msg27796 date=1303644575]

İlk girdigimde bende de bos cikmisti gecen gun kullandigimda. Bir sure bekledikten ve tekrar ayni menuye girdikten sonra gelmisti kayitli yerler. Naviyi ilk calistirdiginızda mi deniyorsunuz, ilk acildiginda hemen gps devreye giremiyor ve siz en yakindaki poileri goster dediginizde bos geliyor olabilir. Tamamen fikir yurutuyorum su an zira bende daha iki kere falan kullandim yeni yeni ogreniyorum aleti.
[/quote]

gps le alakası yok. çünkü bunlar zaten kayıtlı. gps sadece konumu hesaplıyor. gps bağlantısı olmasa bile poi leri görebilirsiniz

Geri