Astra J Shark Anten Pratik Uygulama

Ynt: Astra J Shark Anten Pratik Uygulama

ouzhn06 link' Alıntı:
Sport araca takınca arada herhangi bir boşluk kalıyor mu? Birde tam olarak ne kadara mal oluyor gelmesi?

Tavan bütün araçlarda aynı tavan :) Çok küçük bir boşluk kalabilir taktıktan sonra ama onu da dikkatli gözle bakarsanız görürsünüz anca. Fiyat olarak 13,99 doları günümüz kurundan ödeyeceksiz başka da bir masrafınız yok kapınıza kadar ücretsiz gelecek.

Yok arkadaş opel 40 yılda bir donanımda farklılık yaptı çalmadı makyajla geliştirdi oda kimseye denk gelmedi :D Şu orinal shark antenede yapın şunu ölücem valla :)

albertxx link' Alıntı:
Yok arkadaş opel 40 yılda bir donanımda farklılık yaptı çalmadı makyajla geliştirdi oda kimseye denk gelmedi :D şu orinal shark antenede yapın şunu ölücem valla :)
sen onu diyorsun ben daha kendi aracıma takamadım 2 hafta olacak geleli  :'(

Opel forumunda Ford sorusu sorayim :) Kullandigim sirket araci ile benzinlikte yikama makinasina girmistim anteni cikartmamisim antenin uc tarafindaki 2-3 santimlik kisim kirildi. Disindaki plastik kaplama sayesinde kirilan kismi elimle duzelttim, disaridan belli olmuyor ama radyo cekimi sanki biraz azaldi. Acaba bendemi sirket aracina bir shark yapsam :)

OGOKTAS link' Alıntı:
Opel forumunda Ford sorusu sorayim :) Kullandigim sirket araci ile benzinlikte yikama makinasina girmistim anteni cikartmamisim antenin uc tarafindaki 2-3 santimlik kisim kirildi. Disindaki plastik kaplama sayesinde kirilan kismi elimle duzelttim, disaridan belli olmuyor ama radyo cekimi sanki biraz azaldi. Acaba bendemi sirket aracina bir shark yapsam :)
yooo ince cubuk anten al. Benim arabada ondan var gayette sik. Radyo cekimide guzel. 10 tl.

BÜLENT link' Alıntı:
yooo ince cubuk anten al. Benim arabada ondan var gayette sik. Radyo cekimide guzel. 10 tl.

abi forumda okadar lafi gecti hala da kimse teknik griye yapmadi bari denemeyi sirket aracinda yapayim demistim hemde sekil olsun :)

OGOKTAS link' Alıntı:
abi forumda okadar lafi gecti hala da kimse teknik griye yapmadi bari denemeyi sirket aracinda yapayim demistim hemde sekil olsun :)

Ufak anten nasil.

B֜LENT link' Alıntı:

Ufak anten nasil.

Bulent abi bence enaz shark kadar iyi ( baslik shark olmasaydi daha guzelmis derdim de ayip olmasin :)  ) nerede bulabilirim bu anteni

Parcacilarin cogunda var ozdemir ben denk gelirsem alirim sana.

B֜LENT link' Alıntı:
Parcacilarin cogunda var ozdemir ben denk gelirsem alirim sana.

Sagol Bulent abi hafta ici ikitelliye ugrar alirim sana zahmet vermeyim zaten nezaman bir sorun yasasam imdadima yetisiyosun  special_prayer

Geri